sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Mančesteryje vyks Backto.lt konferencija
tiesa.com
facebook nuotrauka

Dalyvaukite ypatingame renginyje Mančesteryje.

Lietuva keičiasi ir auga. Jai labai reikalingos visų lietuvių žinios, idėjos ir patirtis, kad ir kur jie būtų. Projekto Backto.lt tikslas – kviesti viso pasaulio lietuvius ir parodyti Lietuvoje atsiradusias naujas galimybes pradėti savo darbo karjerą, kurti verslą, prisidėti prie modernios Lietuvos kūrimo, užmegzti naujus verslo ryšius.

Konferencijos svečiai nori pasidalinti asmenine patirtimi ir jums papasakoti, kodėl jie savų idėjų realizacijai pasirinko Lietuvą ir kokiu būdu jų istorijos tapo sėkmės istorijomis. Aptarsime kokia šiandienos dirva ir sąlygos sugrįžtančiam kvalifikuotam lietuviui.

Vykstančių diskusijų metu ieškosime sprendimų kaip pagerinti Lietuvos socialinę, verslo ir kultūrinę aplinką tam, kad sąlygos grįžti į Lietuvą taptų patrauklesnės.

Renginys NEMOKAMAS, tačiau REGISTRACIJA backto.lt puslapyje būtina, dėl riboto vietų kiekio: http://www.backto.lt/anketa

VIETA: Britannia Hotel Manchester, Portland Street, Manchester

PROGRAMA: Registracija: 17:30 val. Pradžia: 18:00 val. Pabaiga: 21:00 val.

PRANEŠĖJAI: LR Ambasados atstovas Lukas Savickas - MINISTRO PIRMININKO PATARĖJAS Linas Stankus - BACKTO.LT Laura Galdikienė - LIETUVOS BANKAS Andrius Francas - ALLIANCE FOR RECRUITMENT Milda Dzidolikienė ir Inga Kardelienė - DANSKE BANK Lauryna Girėnienė - TESONET Mindaugas Vanagas - CITUS, INVESTAVIMO PLATFORMA PROFITUS Eglė Adašiūnaitė ir Asta Misiutė - WORK IN LITHUANIA Benita Narkevičiūtė ir Mindaugas Šestilo - TELIA Vladas Lašas - LITBAN.LT - LIETUVOS VERSLO ANGELŲ TINKLO VALDYBOS PIRMININKAS Dovydas Kaminskas - TAURAGĖS RAJONO MERAS

2019 12 03 21:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt