penktadienis, spalio 22 d.
„Maršistų“ filosofė N. Vasiliauskaitė: bandysiu kurti politinę partiją
Alfa.lt
Facebook
Nida Vasiliauskaitė

Aktyviai prieš karantino ribojimus bei galimybių pasą kovojanti filosofė Nida Vasiliauskaitė „OpTV“ tiesioginės transliacijos metu pareiškė kursianti politinę partiją. Pasak moters, nauja partija kovotų prieš karantino apribojimus bei „prievartinę“ vakcinaciją.

„Turiu tik tokį variantą – bandyti sukurti politinę partiją pagal tai, kaip aš matyčiau, ką ji turėtų žadėti. Pirmiausia, tai galimybių pasas ir visi šie karantininiai ribojimai, faktiškai prievartinė tampanti vakcinacija ir panašūs dalykai. Be abejo, visą tai spręsti vienai partijai yra per sunku“, – Rūtos Janutienės internetinės laidos metu sakė filosofė.

Aš niekada nemaniau, kad aš norėsiu turėti kažką bendro su politika.

N. Vasiliauskaitė tikina nenorinti „tiesiog sėdėti“ Seime, esą tapusi parlamentare moteris dirbtų šalies naudai ir gintų piliečius, kurie esą tampa „valstybės nuosavybe“.

„Reikia sukurti tą politinę jėgą. Aš niekada nemaniau, kad aš norėsiu turėti kažką bendro su politika. Tuo labiau tikrai nenoriu tiesiog sėdėti Seime, kaip įtarinėja kai kurie nedraugai.

Intencija yra apsiginti nuo to, kas dabar vyksta, nes nenoriu gyventi tokioje šalyje, kurioje staiga tampi valstybės nuosavybe. Tikiuosi, kad man pavyks, nes kitų sąrašuose neketinu būti“, – sakė moteris.

2021 09 23 19:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt