ketvirtadienis, birželio 4 d.
Melaginga žinia apie deportaciją sukrėtė lietuvius (komentarai)
tiesa.com

Balandžio 1 d. svetainėje tiesa.com pasirodęs straipsnis „Lietuviai bus deportuojami iš Anglijos“ ne juokais išgąsdino tautiečius. Nors Jungtinės Karalystės vyriausybė neplanuoja vyti lauk lietuvių ir šis pranešimas tebuvo balandžio 1-osios pokštas, dalis TIESOS skaitytojų komentaruose pateikė kontraversišką nuomonę šiuo klausimu.

 Straipsnį "Lietuviai bus deportuojami iš Anglijos" galite perskaityti čia.

Straipsnis, per dieną perskaitytas beveik 13 tūkst. svetainės lankytojų, sulaukė kontraversiškų komentarų socialiniame tinkle „Facebook“ bei svetainėje tiesa.com. Dauguma skaitytojų gyrė TIESOS redakciją už šaunų pokštą ar keikė už gąsdinimą, tačiau buvo ir tokių, kurie nuoširdžiai patikėjo ir ruošėsi deportacijai. „Aš jau ir lagaminus susikrovęs, tai ką, dabar vėl viską išsikrauti“, - klausė skaitytojas, išvydęs kitų lietuvių komentarus apie balandžio 1-osios pokštą.

Tuo tarpu, kiti komentatoriai džiaugėsi tiesos neatitinkančiu vyriausybės sprendimu deportuoti lietuvius, lenkus ir slovakus. „Seniai taip reikėjo padaryti“, - rašė viena „Facebooko“ vartotojų. „Gerai, jei tai būtų tiesa“, - jai pritarė kita TIESOS skaitytoja.

Neretas, straipsnį perskaitęs lietuvis, dėl tokio, nors ir melagingo, vyriausybės poreikio atsikratyti imigrantų apkaltino pačius britus. „Reikėjo anksčiau galvot, kiek žmonių įsileist. Dabar jau po laiko jie skaičiuoja. Pirmiausia į save pažiūrėkite, kiek aplink anglų bedarbių. Mes tai nors stengiamės kažką patys užsidirbti“, - komentavo TIESOS skaitytoja. Kita lietuvė teigė, kad britų policijai vertėtų dažniau tikrinti vienišomis apsimetančias ir pašalpas gaunančias mamas, o nusikaltimą padariusį imigrantą nedelsiant deportuoti. „Deportuos vieną, po to 10, o 100-tasis jau susimąstys ar verta nusikalsti, nes dabar – palaida bala“, - rašė portalo tiesa.com lankytoja.

Balandžio 1 d. TIESOS internetinę svetainę aplankė daugiau nei 11 tūkst. žmonių.

2014 04 02 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt