pirmadienis, spalio 25 d.
Menininkas D. Kolomyckis kunigą kaltina seksualiniu išnaudojimu vaikystėje
BNS

Menininkas, visuomenės veikėjas Denisas Kolomyckis kaltina Vilniaus kunigą dėl prieš 17 metų patirto seksualinio išnaudojimo.

Gavusi kreipimąsi, Vilniaus arkivyskupija pradėjo tyrimą. Kaltinamas kunigas nušalintas nuo viešų kunigo pareigų atlikimo, o, atlikus tyrimą vyskupijoje, medžiaga bus perduota į Vatikaną – Tikėjimo mokymo kongregacijai. Ji pateiks nurodymus dėl tolesnių veiksmų, ketvirtadienį paskelbė portalas lrt.lt.

29 metų D. Kolomyckis portalui lrt.lt pasakojo, kad seksualiai išnaudojamas katalikų kunigo buvo vasaros stovykloje, skirtoje remtinų šeimų vaikams, jam buvo 10 ar 12 metų. Pastaruoju metu minėtas kunigas tarnavo Vilniaus palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijoje.

Ketvirtadienį D. Kolomyckis susitiko su komisija Vilniaus arkivyskupijos tribunole. Per susitikimą vykęs pokalbis papildys tyrimo medžiagą.

Menininkas bažnyčios taip pat buvo paragintas kreiptis į policiją bei prokuratūrą, tačiau jis sakė dėl to nesąs tikras, nes jo tikslas nėra sužlugdyti kunigą, o iškelti tokį diskursą, kad nukentėjusieji turėtų galimybę kalbėti.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 07 15 16:23
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt