sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Ministras karjerą pradeda akibrokštais
tiesa.com

Naujai iškeptas vidaus reikalų ministras Dailis Barakauskas jau suspėjo nustebinti iš peties. Politikas į susitikimą Šilutėje nuskrido sraigtasparniu, o jam neįtikusią rajono merę Daivą Žebelienę pagrasino atleisti iš darbo, pranešė portalas lrytas.lt.

Konfliktas su Šilutės rajono mere įvyko, kai ši atsisakė su D. Barakausku važiuoti į Pagėgius, kur ministerijos vadovybė suplanavo surengti Ekstremalių situacijų komisijos posėdį. Šio posėdžio metu D. Barakauskas tikėjosi, kad Pagėgiuose bus paskelbta ekstremali padėtis dėl didelių potvynių. Tokia padėtis Šilutėje jau paskelbta prieš kurį laiką.

Šilutės rajono merė atisakiusi dalyvauti susitikime labai įpykdė ministrą. Mat jo įsitikinimu, kai prasideda sezoniniai potvyniai, Pagėgiai lieka pamiršti. Visi rūpinasi tik Šilute.

„Ministrui gal spontaniškai išsprūdo tokie žodžiai. Kiek sutrikau, juk jis galingas žmogus“, - portalui lrytas.lt pripažino rajono merė D. Žebelienė. Ji sakė nenorėjusi vykti į Pagėgius, nes aukšto svečio vizitą pamaryje palaikė politiniu šou.

Pagėgiams vadovauja D. Barakausko bendrapartietis Kęstutis Komskis. Tiesa, jo vadovaujamame mieste ekstremali situacija taip ir nebuvo paskelbta.

Kaip skelbia portalas, D. Barakauską per šį vizitą visur lydėjo ir filmavo vienos televizijos operatorius.

Pats ministras sakė, kad tokių kalbų nekomentuos ir niekam jis negrasino.

2013 01 16 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt