antradienis, rugpjūčio 11 d.
Mirė Editos Mildažytės vyras Gintautas Vyšniauskas
tiesa.com

Ankstyvą pirmadienio rytą mirė žurnalistės Editos Mildažytės vyras Gintautas Vyšniauskas. Verslininkas pralaimėjo sunkią kovą su liga. Kovo mėnesį jam būtų suėję 57-eri.

„Mano vyras mirė 6 valandą ryte, namuose, ant mano rankų. Vėžys... Dvejus metus mes buvome pasmerkti, dveji metai ir du mėnesiai buvo laimėti“, – Žmonės.lt sakė Edita Mildažytė.

„Prieš mėnesį su visa šeima grįžome iš Tenerifės, iš paskutinės kelionės. Gyvenome pilnavertį gyvenimą, kol pajėgėme. Paskutinės dvi savaitės buvo jau lovoje. Jis mirė ramiai, gražiai ir su šypsena“, – sakė ką tik mylimo vyro netekusi E.Mildažytė.

„Noriu padėkoti visiems, kas buvo su mumis sunkiausiu metu – gydytojams, draugams, redaktorėms... Šie dveji metai, nors ir sunkiausi, buvo laimingiausi mano gyvenime...“, – atviravo gedinti žurnalistė.

Vasario mėnesį E.Mildažytė būtų minėjusi 7-ąsias bažnytinės santuokos su vyru Gintautu Vyšniausku metines. Iki šios ceremonijos pora jau buvo oficialiai susituokusi dvylika metų.

Antradienį G.Vyšniausko palaikai bus kremuojami. Atsisveikinimas vyks Vilniaus laidojimo rūmuose trečiadienį, sausio 6 d.

2016 01 04 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt