šeštadienis, kovo 6 d.
Mirė politiko V. Uspaskicho mama
tiesa.com

Politikas Viktoras Uspaskichas turi ir vėl ruoštis kelionei į Rusiją. Tik šį kartą kelionės tikslas – skaudi netektis. Mirė “Darbo partijos” lyderio mama Zinaida Uspaskich, kuriai buvo 84-eri. Moteris gyveno Urdomoje, Archangelsko srityje, tremtinių miestelyje.

V. Uspaskichas jau kreipėsi į Seimo valdybą, kuri turėtų suteikti jam leidimą išvykti iš Lietuvos asmeniniais tikslias. Tikimasi, kad sprendimas bus priimtas greit ir politikas netrukus galės išvykti į Rusiją, kur vyks laidotuvės.

Garbingo amžiaus moteris kartais atvykdavo atostogų į Lietuvą ir viešėdavo V. Uspaskichui priklausančioje poilsinėje Palangoje, tačiau šią vasarą politiko mama nesilankė Lietuvoje. Pas ją paviešėti liepą skrido sūnus.

Z. Uspaskich anksčiau yra sakiusi, kad jai sunku, jog sūnus gyvena toli nuo jos, tačiau ji džiaugiasi, kad taip ja rūpinasi ir kad jam puikiai sekasi.

“Darbo partija” išplatino pranešimą, kuriuo ir pranešė apie politiko šeimos netektį, taip pat jame prašyta gerbti V. Uspaskicho privatumą. Jo partijos bendražygiai kol kas teigė nenusprendę, kaip išreikš paramą kolegai ir kol kas su juo nebendravo.

2013 08 22 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt