sekmadienis, liepos 12 d.
Moterys melavo geriau Londono lietuviams (rask save fotogalerijoje)
tiesa.com

Lapkričio 30 d. Londono lietuviams pristatytas pilno metro fimas „Moterys meluoja geriau. Kristina“. Kultinio lietuviško serialo herojai šypsojosi iš kino ekranų, o kartu su jais juokėsi ir verkė Anglijos sostinės lietuviai.

 Reklamuojant šį renginį Facebook.com svetainėje buvo pranešama, jog renginys prasidės 20 val., o prieš filmo premjerą visi norintieji galės nusifotografuoti ir persimesti žodžiu kitu su filmo žvaigžde, žavingąja Karina Stungyte.

Filmo aktorė Karina Stungytė mielai pozavo fotografui. (Nuotr. aut. Sigitas Matulis)

Premjera, kaip ir tikėtąsi, sulaukė išskirtinio lietuvaičių dėmesio, filmą išvysti norinčiųjų eilė tęsėsi kelis šimtus metrų. Bilietai į šį seansą buvo parduoti daug greičiau nei tikėtąsi, tačiau net ir iš anksto juos įsigiję žiūrovai buvo priversti šalti lauke, mat kino teatras buvo atrakintas po 20 val. „Reklamoje buvo parašyta, kad nuo aštuntos valandos bus galima nusifotografuoti su filmo aktore, tai mes su vyru atėjome pusę aštuonių, kad nereikėtų ilgai šalti. Kaip matote, kino teatro durys dar užrakintos, o mes sėkmingai šąlame“, - patirtimi su „Tiesa“ dalijosi valandą eilėje laukusi Elvyra.

Filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ premjera Londone sukvietė tūkstantinę minią (Nuotr. aut. Sigitas Matulis).

Filmas rodytas trijose salėse. Apie tai organizatoriai pranešė iš anksto, tačiau dalis žiūrovų nusiminė, jog teko žiūrėti filmą mažesnėje salėje, kurioje garso ir vaizdo kokybė buvo gerokai prastesnė. Kai kuriems lietuviams trūko kantrybė, tad jie puolė skųstis renginio organizatoriams dėl sukeltų nepatogumų. Pastarieji, savo ruožtu, žadėjo grąžinti pinigus už bilietą ir atsiprašė už nesklandumus.

Nors tūkstantinei žiūrovų miniai tikrai kilo rūpesčių, norint išvysti mylimiausius aktorius kino ekrane, po premjeros dauguma žiūrovų buvo gerai nusiteikę bei su malonumu dalyvavo vakarėlyje.

Lietuviai į filmo premjerą atkeliavo ypatingai pasipuošę (Nuotr. aut. Sigitas Matulis).

Lietuvoje ažiotažą sukėlusi juosta Londone įvertinta dviprasmiškai. Vieni žiūrovai salėje iki ašarų juokėsi iš Džiugo Siaurusaičio pokštų bei verkė kartu su pagrindine filmo heroja Kristina. Tuo tarpu, kiti, paliko žiūrovų salę net neįpusėjus filmui ir pasirinko vyno taurę kino teatro bare.

Kiti vakaro svečiai:

Nuotr. aut. Sigitas Matulis.

Nuotr. aut. Sigitas Matulis.

Nuotr. aut. Sigitas Matulis.

Nuotr. aut. Sigitas Matulis.

Nuotraukų autorius Sigitas Matulis.

2013 12 03 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt