sekmadienis, vasario 28 d.
Muitininkų rentgenas atskleidė visas baltarusiškų cigarečių slėptuves
tiesa.com
muitinės pareigūnų nuotrauka

Antradienį Kauno teritorinės muitinės pareigūnai kelyje Alytus-Lazdijai sulaikė mikroautobusą „VW Transporter“, vežusį nelegalių baltarusiškų cigarečių už beveik 7 tūkst. eurų.

Automobilį muitinės Mobiliosios grupės pareigūnai Alytaus raj. patikrinti sustabdė sausio 21-ąją, apie 8 val. ryto. Lietuvos pilietis A. K. muitinės pareigūnus tikino, kad nedeklaruotų prekių negabena, tačiau kilus įtarimams automobilis detaliam patikrinimui buvo nukreiptas į Kybartų kelio postą.

Mikroautobusą patikrinus mobiliąja rentgeno kontrolės sistema, aptiktos slėptuvės atsarginiame rate, po salono vidine apdaila ir durelėse. Iš viso slėptuvėse buvo rasti apie 2000 pakeliai nelegalių rūkalų - „NZ“, Minsk“ ir „Fest“, pažymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis, bendra jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 6980 eurų.

Muitinės pareigūnai sulaikė ir cigaretes, ir mikroautobusą, o pažeidėjui surašė administracinio nusižengimo protokolą. Už šį pažeidimą jam gresia nemaža piniginė bauda, tabako gaminių ir transporto priemonės konfiskavimas.

Primename, kad remiantis Lietuvos Respublikos Ūkio ministro 2004 m. gegužės 26 d. įsakymu Nr. 4-200, fiziniams asmenims Lietuvos teritorijoje leidžiama laikyti ir gabenti ne daugiau kaip 10 pakelių cigarečių, jei jos nepaženklintos lietuviškomis banderolėmis.

2020 01 23 21:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt