penktadienis, spalio 7 d.
Naujas rekordas: pasieniečiai apgręžė didžiausią skaičių migrantų prie Baltarusijos sienos
Alfa.lt
BNS Foto
Pasienis

Pasiektas naujas apgręžtų migrantų rekordas prie Baltarusijos sienos, praneša VSAT.

Ketvirtadienį pasieniečiai apgręžė 124 migrantus, kurie bandė neteisėtai iš Baltarusijos patekti į Lietuvą. Šiemet tai yra didžiausias tokių neįleistų užsieniečių skaičius. Iki šiol jis buvo 109 – po tiek neteisėtų migrantų VSAT pareigūnai neleido įsibrauti iš Baltarusijos liepos 29 ir 30 d.

Praėjusią parą iš Baltarusijos į Latviją neleistinose vietose bandė patekti 9 užsieniečiai. Lenkijos pareigūnai trečiadienį užkirto kelią iš Baltarusijos įžengti 43 migrantams.

Pastarąjį kartą didesnį apgręžtųjų skaičių nei praėjusią parą Lietuvos VSAT fiksavo pernai lapkričio 14 d. Tądien pasieniečiai apgręžė 126 perėjūnus. Lapkričio 12 d. užkirstas kelias iš Baltarusijos į Lietuvą neleistinai patekti 144 migrantams, o lapkričio 9 d. – net 281.

Iš viso nuo praėjusių metų rugpjūčio 3 d., kai VSAT įgijo teisę apgręžti neteisėtus migrantus, tokių atėjūnų iš Baltarusijos neįleista 12 987 (vidurnakčio iš ketvirtadienio į penktadienį duomenys). Kai kurie iš jų į Lietuvą bandė patekti ne vieną kartą. Nemažą dalį migrantų pasieniečiai atgrasė jiems nespėjus įžengti į Lietuvą.

4881 perėjūnus profesionaliai migrantų krizės metu veikiantys bei visuomenės pasitikėjimą dėl to pelnę Lietuvos pasieniečiai apgręžė šiemet, 8106 – pernai.

2022 08 26 10:30
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt