trečiadienis, gegužės 27 d.
Naujos detalės apie nakties įvykius Vilniaus viešbutyje: kruviną konfliktą sukėlė girti tautiečiai iš Airijos ir Jungtinės Karalystės
tiesa.com
sekundės archyvas

Antradienį Vilniaus policija gavo šešis iškvietimus, susijusius su iš užsienio grįžusiais Lietuvos piliečiais. Beveik visais atvejais policijos prireikė, kai sugrįžusieji atsisakydavo karantinuotis viešbučiuose.

Pareigūnams tris kartus teko daryti tvarką oro uoste, kai atskridusieji atsisakydavo vykti į privalomą karantiną viešbučiuose. Bet po to, kai policininkai išaiškindavo, kad tai privaloma ir įspėdavo, kad už nepaklusimą gali būti nubausti, žmonės sutiko vykti į viešbučius. Antradienį tris kartus pareigūnai vyko ir į viešbučius. Pirmas toks iškvietimas buvo vidurdienį, kai du iš Baltarusijos grįžę piliečiai nenorėjo pasilikti viešbutyje.

Bet po to, kai policija juos įspėjo, abu nusprendė pasilikti. Apie 14 val. buvo pranešta, kad iš viešbučio veržiasi asmuo, grįžęs iš Danijos. Pareigūnai jį nuramino. Vakarop sulaukta pranešimo, kad iš viešbučio pabėgo vaikinas.

Pareigūnams pradėjus aiškintis, paaiškėjo, kad jis niekur nepabėgo. Jau po vidurnakčio, trečiadienio naktį, viešbutyje kilo konfliktas tarp dviejų iš Airijos ir Jungtinės Karalystės grįžusių vyrų (gim. 1960 ir 1964 m.). Pirminiais duomenimis, jiedu kartu girtavo (pasak pareigūnų, gėrė smarkiai), susipyko ir vienas kitam smogė kumščiu į veidą.

Tada kitas griebėsi peilio ir porą sykių juo smogė skriaudikui. Sužalotasis peiliu gydomas ligoninėje (gyvybei pavojus negresia), o kitas konflikto dalyvis uždarytas į areštinę.

2020 03 25 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt