trečiadienis, rugpjūčio 10 d.
Neblaivus Vilniaus regiono teisėjas V. Karšulis sukėlė avariją
BNS
Tomas Lukšys, Fotodiena
Teisėjo mantija

Neblaivus Vilniaus regiono apylinkės teismo teisėjas Vaclavas Karšulis įtariamas Vilniuje sukėlęs avariją.

Kaip skelbia Policijos departamentas, antradienio pavakare, apie 16 val. 33 min., Šeškinės gatvėje neblaivaus vairuotojo vairuojamas automobilis „Mitsubishi Cleartec“ sukėlė eismo įvykį, kuriame dalyvavo keturi automobiliai.

Pasak policijos, nustatyta, kad automobilį „Mitsubishi Cleartec“ vairavo neblaivus (1,71 prom.) Vilniaus regiono teisėjas, gimęs 1958 m.

Kadangi teisėjo neblaivumas viršijo 1,5 prom., dėl vairavimo išgėrus pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Absoliučiai neigiamai vertinu, įtarimų dėl alkoholio vartojimo nebuvo niekada, tikrai tas įvykis nustebino“, – BNS sakė Vilniaus regiono apylinkės teismo pirmininkė Jolanta Bagdonienė.

V. Karšulis teisėju dirbo apie 20 metų, nagrinėjo baudžiamąsias ir administracines bylas, taip pat ėjo ikiteisminio tyrimo teisėjo pareigas.

„Vakar skambino teisėjas, informavo apie savo poelgį, apgailestavo, minėjo, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas, smulkiau aplinkybių neaiškino“, – BNS teigė J. Bagdonienė.

Pasak jos, kai įvyko avarija, teisėjo darbo diena jau buvo pasibaigusi, V. Karšulis minėjo, kad alkoholį vartojo pabaigęs darbus.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2022 07 13 11:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt