ketvirtadienis, sausio 28 d.
Nelegaliai šunimis Britanijoje prekiavusių lietuvių laukia kalėjimas
tiesa.com

Du lietuviai, nelegaliai pardavinėję šunis ir iš to uždirbę daugiau nei 300 tūkst. svarų sterlingų, bus pasodinti į kalėjimą, praneša Dailymail.co.uk.

39-erių Laura Kiseliova ir 37-erių Raimondas Titas sukūrė internetinę svetainę, kurioje skelbėsi pardavinėjantys Britanijoje veisiamus prancūzų buldogų ir mopsų veislės šuniukus.

Į poros namus, esančius Salforde, Didžiajame Mančesteryje, atvykusiems klientams būdavo įteikiami sergantys šunys, kurie dar nebuvo paskiepyti būtinomis vakcinomis. Klientai teigė, kad vos tik jie parsiveždavo šunis namo, jų sveikata greitai pablogėdavo, nemažai jų susirgdavo plaučių ligomis, mirdavo.

Nepaisant to, kad lietuviai jiems tikindavo, jog šunys yra veisti Britanijoje, iš tiesų augintiniai būdavo nelegaliai atvežami į Jungtinę Karalystę iš Rytų Europos.

Pora buvo sulaikyta dar 2015-ųjų gegužę savo namuose, kuriuose pareigūnai rado daugybę badaujančių, šąlančių, sužeistų ir purvinų kačių bei šunų.

2016-aisiais pora pripažino kaltę, tačiau bausmės įvykdymas buvo atidėtas metams. Per tą laiką lietuviai pabėgo iš šalies ir, manoma, šiuo metu slepiasi Rytų Europoje.

L. Kiseliovai paskirta 4 metų laisvės atėmimo bausmė, o R. Titui – 3,5 metų. Vos tik juodu bus surasti, abu iškart turės atlikti pusę bausmės.

Iš viso juodu į Britaniją nelegaliai įvežė net 729 gyvūnus: 341 šunį ir 388 kates.

2018 12 15 09:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt