pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Nemune apvirto katamaranas su žmonėmis (atnaujinta)
tiesa.com

Kauno rajone, Nevėžio ir Nemuno santakoje, apvirto katamaranas, kuriuo plaukė 12 žmonių, iš kurių 9 vaikai. Viena moteris nuskendo.

Portalo delfi.lt žiniomis, katamaranu plaukė 12 žmonių: trys vaikai nuo penkerių iki aštuonių metų ir devyni suaugę žmonės. Katamarane nebuvo būtinų gelbėjimosi priemonių, o žmonės nevilkėjo liemenių. 

Nelaimė nutiko viduryje dienos, kai laivas užplaukė ant seklumos. Dalis juo plaukusių žmonių atsidūrė vandenyje, kitiems pavyko sulaukti gelbėtojų stovinti ant katamarano. 

Tiesa, ne visiems ši kelionė baigėsi tik išgąsčiu. Vanduo pasiglemžė 45 metų moters gyvybę. Ją gelbėtojai ištraukė iš vandens, tačiau jau nieko padėti nebegalėjo. 

Įtariama kad suaugę, plaukę kartu su vaikais, buvo neblaivūs.

Gelbėtojų teigimu, žūti galėjo ir daugiau žmonių. Mat pramogautojai staiga atsidūrė šaltame vandenyje. Be to upėje stiprios srovės, išplaukti labai daug jėgų reikia net ir patyrusiam plaukikui. 

Ketvirtadienį taip pat paaiškėjo, kad katamaraną vairavo jo savininkas, kuris taip pat buvo neblaivus. Jis laikinai uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neatsargaus gyvybės atėmimo. 

2016 07 06 17:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt