trečiadienis, sausio 27 d.
Nuo bulvių lupenų iki kapų lankymo: TOP-10 geriausių pasiteisinimų švenčių metu vykti į kitą savivaldybę
Alfa.lt

Siekiant suvaldyti koronaviruso pandemiją Lietuvoje apribotas eismas tarp savivaldybių šventiniu laikotarpiu. Tačiau dalis lietuvių, nusispjovę į draudimus, vis gi bandė prasmukti pro užkardas, tam prigalvoję įvairiausių, kartais net visiškai neįtikėtinų, pasiteisinimų.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba sudarė dešimtuką keisčiausių priežasčių, dėl kurių, pasak vairuotojų, jiems būtinai reikėjo patekti į kitą savivaldybę.

1. Iš Šakių savivaldybės vykęs vairuotojas aiškino gabenąs siuntinį, kurį turįs išsiųsti Jurbarke esančiame paštomate. VSAT pareigūnai paprašė siuntinį parodyti. Vyras prisipažino jo neturįs.

2. Iš Visagino važiavęs vairuotojas pasieniečius tikino turįs pasiekti Ignaliną. Priežastis – prieš šventes prekybos centre „Maxima“ pirko kelnes, kurios, pasirodo, jam netiko, todėl reikia drabužį apkeisti arba atsiimti pinigus.

3. Bulvių lupenų maišą iš Pagėgių vežęsis vairuotojas turėjo pasiekti savo sodo sklypą Jurbarko savivaldybėje, nes tokias atliekas reikia kompostuoti.

4. Du druskininkiečiai susiruošė pasiekti Lazdijų rajoną, nes norėjo išsimaudyti ten esančiame ežere.

5. Vairuotojas 22 val. iš Jurbarko važiavo į Šakių rajone esančias kapines – prireikė ten uždegti žvakutes.

6. Baigėsi ėdalas, šuo alkanas. Dėl to vairuotojai iš Visagino reikėjo pasiekti Ignaliną ir augintiniui nupirkti maisto.

7. Pamatyti, kaip atrodo šventiškai pasipuošę Druskininkai, norėjusiam vilniečiui teko grįžti atgal.

8. Vairuotojas pakeitė savo automobilio variklio tepalą. Norėdamas įsitikinti, ar tepalas iš variklio neteka ir ar darbas atliktas tinkamai, jis turėjo iš Pagėgių savivaldybės nuvažiuoti į Jurbarką.

9. Iš Varėnos rajono į Šalčininkų savivaldybę vykęs vaikinas pasieniečius tikino būtinai turįs tądien pamatyti savo draugę.

10. Kaune sutarta nusipirkti automobilio priekabą. Toks iš Druskininkų vykusio vairuotojo tikslas nebuvo priežastis jam išvykti iš savo savivaldybės.

Nuo trečiadienio iki sekmadienio ryto keliaujančiuosius tarp skirtingų savivaldybių tikrinę pasieniečiai apgręžė 584 automobilius.

Nuo praėjusios savaitės vidurio, kuomet buvo įvesti judėjimo ribojimai, kontrolės postuose pareigūnai apgręžė apie 34 tūkst. transporto priemonių. Maždaug 16 tūkst. iš jų apgręžta per Kūčias ir dvi Kalėdų dienas.

2020 12 28 10:44
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt