ketvirtadienis, liepos 9 d.
O. Pikul-Jasaitienė apie pasipiktinimą dėl LGBT renginių: geriau tą laiką skirtų vaikams
tiesa.com
facebook nuotrauka

Šių metų birželis lietuviams atpūtė ne tik šiltus orus, bet ir „Baltic Pride“ renginius, kuriuos vis dar aršiai kritikuoja nemaža dalis lietuvių. Vis dėlto dainininkė, vizažo specialistė Oksana Pikul-Jasaitienė tikina, kad pasipiktinimą dėl seksualinių mažumų eitynių reiškiantys žmonės mato bėdas ten, kur jų nėra.

„Nesame visi vienodi, nesame pilkų avinų banda, kurioje visi vienodai mąsto ir myli. Gyvename pakankamai laisvame pasaulyje, tai kodėl turėtume gilintis į kitų žmonių asmeninį gyvenimą?

Mano draugų tarpe yra ne vienas homoseksualus žmogus ir aš į tai žiūriu paprastai. Nematau tame nieko blogo.

Blogai yra vartoti alkoholį, smurtauti, pavyzdžiui, pastarųjų dienų įvykiai, kurie plačiai nuskambėjo visuomenėje, tai yra siaubinga, o meilė niekuomet nebūna blogai“, – įsitikinusi ji.

Moteris svarsto, kad lietuviai vis dar yra labai konservatyvūs, o noras pilti purvą viešoje erdvėje kyla dėl veiklos stygiaus.

„Labai daug žmonių vis dar yra labai konservatyvūs, pakankamai piktų pažiūrų, tai jiems ir kelia labai daug emocijų eitynės. Gal jiems trukdo kvėpuoti.

Aš nesu konservatyvi, aš gyvenu savo gyvenimą, auklėju savo vaiką, turiu nemažai darbų. Manau, kad tas pyktis yra tuščias laiko gaišimas.

Gal tiesiog jiems reikia daugiau darbo duoti, tai mažiau skaudintųsi dėl kitų. Jei užsiimsi savo mėgstama veikla, tai neturėsi laiko šaukti ant kitaip galvojančio žmogaus.

Geriau neprieštarauti, o vietoje to pažaisti kamuoliu su vaiku“, – šypteli Oksana. O. Pikul-Jasaitienė svarsto, kad ir vaikams paaiškinti apie homoseksualumą nėra sudėtinga – jei ir patys priimame pasaulį tokį, koks jis yra, tai vaikai taip pat į viską žiūrės paprasčiau.

„Jei reikės, sūnui paaiškinsiu, kad yra tradicinės poros ir yra netradicinės. Visko šiame gyvenime yra ir reikia pasaulį priimti tokį, koks jis yra. Tikrai neslėpsiu“, – sako. O. Pikul-Jasaitienė.

2019 06 09 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt