pirmadienis, sausio 25 d.
Operos solistė A. Grigorian nominuota klasikinės muzikos „Gramophone“ apdovanojimuose
Alfa.lt

Lietuvių operos solistė Asmik Grigorian, 2019 m. laimėjusi geriausios operos solistės apdovanojimą, buvo nominuota „Gramophone“ apdovanojimuose už vaidmenį operoje „Salomėja“, praneša Armradio.com.

„A. Grigorian atliktas vaidmuo operoje yra pagrindinė priežastis, kodėl turite pamatyti šį pasirodymą. Lietuviškasis sopranas dainuoja puikiai, Asmik taip pat yra nuostabi aktorė”, - rašoma žurnale „Gramophone“.

Asmik yra ilgametė operos solistė Vilniaus miesto operoje. Ji yra du kartus gavusi aukščiausią Lietuvos teatro apdovanojimą „Auksinis scenos kryžius“ 2005 ir 2010 m.

2016 m. gegužę A. Grigorian buvo apdovanota geriausios jaunosios solistės apdovanojimu Londone vykusiuose Tarptautiniuose operos apdovanojimuose. Operos solistė buvo pagerbta už nuopelnus Lietuvai ir 2019 m. pripažinta geriausia operos soliste Tarptautiniuose operos apdovanojimuose.

Klasikinės muzikos apdovanojimai „Gramophone“ prasidėjo 1977 m. Tai yra vienas iš reikšmingiausių apdovanojimų, skirtų klasikiniams įrašams. Šie apdovanojimai yra vieni iš įtakingiausių ir prestižiškiausių pasaulyje.

Laimėtojai yra išrenkami „Gramophone“ žurnalo kritikų ir įvairių atstovų, įskaitant mažmenininkus, transliuotojus, menininkus ir muzikantus. Apdovanojimai dažniausiai vyksta rugsėjo mėnesį Londone.

2020 09 14 21:31
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt