šeštadienis, lapkričio 27 d.
P. Gražulis kaltina URM viceministrą esant LGBT bendruomenės lobistu
Alfa.lt
TV3
Petras Gražulis

Seimo narys Petras Gražulis ir toliau kovoja karą su žmonėmis, kurie smerkia Vengrijos politiką LGBT žmonių atžvilgiu. 

Šįkart parlamentaras nusitaikė į užsienio reikalų viceministrą Arnoldą Pranckevičių, kuris Lietuvos vardu pasirašė laišką, kuriuo Europos Sąjungos valstybės-narės reiškia susirūpinimą dėl Vengrijos elgesio.

P. Gražulis parašė laišką ir Užsienio reikalų ministerijai (URM), kuriuo prašo išsiaiškinti, ar A. Pranckevičius neviršijo savo įgaliojimų pasirašydamas šį laišką. Jo manymu, tokius laiškus gali pasirašyti tik respublikos prezidentas. Savo feisbuko paskyroje Seimo narys teigia, kad tokiam politiniam žingsniui prieštarauja tauta.

„Kaip jūs drįstate kalbėti Tautos vardu? Juk puikiai žinote, kad Lietuvos žmonės Jūsų pozicijos nepalaiko! Tyčia kiršinate Europos tautas. Tyčia siekiate ES griūties“, – savo įraše feisbuke A. Pranckevičių kaltina P. Gražulis.

P. Gražulis kalbėdamas apie URM viceministro sprendimą pasirašyti Vengrijos politiką smerkiantį raštą prideda, kad jo manymu, tai yra Rusijos prezidento Vladimiro Putino sumanymas: „Vykdote Putino valią, esate Putino projektas. Putinas labiausiai džiaugiasi Jūsų veiksmais.

LGBT apskritai yra Putino projektas, kurio tikslas destabilizuoti ir sugriauti ES iš vidaus“, – įžvalgomis dalinasi P. Gražulis.

Laiške prašančiame ištirti A. Pranckevičiaus veiksmus parlamentaras taip pat kelia klausimą, ar viceministras nepažeidė viešų ir privačių interesų derinimo teisės aktų. Jo teigimu, A. Pranckevičius yra LGBT bendruomenės lobistas: „Šeimos klausimai nėra ES kompetencijoje – tai ES narės-valstybės išimtinė vidaus kompetencija, tuo tarpu A. Pranckevičius, būdamas LGBT bendruomenės lobistu, mano giliu įsitikinimu, privalėjo nusišalinti nuo tokio klausimo svarstymo, juo labiau privalėjo nusišalinti nuo tokio laiško pasirašymo.“

Alfa.lt primena, kad paskutinę Seimo pavasario sesijos dieną P. Gražulis užregistravo rezoliuciją, kuria jis siekė išreikšti palaikymą Lietuvos Respublikos prezidentui Gitanui Nausėdai, kuris atsisakė pasirašyti Liuksemburgo premjero, kuris priklauso LGBT bendruomenei, inicijuotą laišką dėl Vengrijos vykdomos politikos žmogaus teisių srityje.

2021 07 05 19:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt