trečiadienis, rugpjūčio 4 d.
Palapinėse Pabradėje gyvena 94 migrantai, nustatyta 10 COVID-19 atvejų
BNS

Užsieniečių registracijos centro (URC) palapinėse Pabradėje gyvena 94 migrantai, taip pat pastaruoju metu nustatyta dešimt COVID-19 atvejų Irako piliečiams.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atstovas Giedrius Mišutis pirmadienį informavo BNS, kad karantino palapinėse gyvena 34 žmonės ir yra 26 laisvos vietos, apgyvendinimo palapinėse gyvena 60 užsieniečių, ten laisvos 230 vietų.

Pagrindiniuose URC pastatuose yra dar 69 laisvos vietos.

Užsieniečiai taip pat apgyvendinami VSAT Pasieniečių mokykloje Medininkuose, kur iš 130 vietų užpildytos beveik visos. Be kita ko, yra galimybės apgyvendinti ir užkardose, kur irgi yra laisvų vietų.

Anot pasieniečių atstovo, pastaruoju metu COVID-19 nustatyta septyniems irakiečiams, kurie buvo sulaikyti Ignalinos ir Varėnos rajonuose.

Ši liga nustatyta ir trims irakiečiams, gyvenusiems URC.

„Visais atvejais tokie užsieniečiai perkeliami į Abromiškių reabilitacijos ligoninę ir ten turi būti iki pasveikimo. Tuomet grąžinami į VSAT padalinius“, – teigė G. Mišutis.

VSAT duomenimis, į Lietuvą iš Baltarusijos šiemet jau bandė patekti beveik 600 migrantų, dauguma jų – Irako piliečiai, taip pat nemaža dalis – Irano, Sirijos, Baltarusijos piliečių.

Lietuvos pareigūnai įtaria, kad išaugę nelegalios migracijos srautai yra Baltarusijos režimo organizuojama operacija.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 06 28 13:44
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt