penktadienis, spalio 7 d.
Panevėžio pasiutėlę siunčia už grotų
Sekundė
Pixabay
Asociatyvi nuotrauka

Dviejų teismų langus iškūlusi arši 31 metų panevėžietė užsidirbo keturioliktą teistumą.

Už viešosios tvarkos pažeidimus, melagingą pranešimą apie visuomenei gresiantį pavojų, pasipriešinimą valstybės tarnautojui, fizinio skausmo sukėlimą, vagystes, turto pasisavinimą ir kitus nusikaltimus jau teistą A. P. Šiaulių apylinkės teismas pripažino kalta dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir skyrė aštuonis mėnesius nelaisvės.

Subendrinus šią bausmę su už kitą nusikaltimą paskirta ir dar neatlikta bausme panevėžietei už grotų teks praleisti vienuolika mėnesių.

Nuteistoji taip pat privalės atlyginti dėl išdaužtų langų padarytą žalą. Panevėžietė į pareigūnų akiratį pastarąjį kartą pateko sausio pabaigoje.

Vėlų vakarą moteris paleido plytą į Panevėžio apygardos teismo Elektros g. lango stiklą, o po dešimties minučių tą patį padarė ir nuėjusi prie Panevėžio apylinkės teismo rūmų Laisvės aikštėje.

Dūžtančio stiklo garsą išgirdo teisme budėjęs apsaugos darbuotojas. Jis ir iškvietė policiją. Atvykę pareigūnai sulaikė A. P. Šioji buvo girta. Abu teismai žalą dėl išdaužtų langų bendrai įvertino 461 euru.

Panevėžietė neneigė kaltės, tačiau, kodėl kūlė teismų langus, nepaaiškino. Teisme ji svarstė, kad jei tą vakarą būtų buvusi blaivi, taip nebūtų pasielgusi.

Moteris niekur nedirba. Pasiutėlė pareigūnams ir panevėžiečiams jau gerai žinoma dėl savo išsišokimų.

Ji buvo rūpesčių pridariusi ir greitosios medikams, kai Ukmergės gatvėje metė plytą į greitosios automobilio langą, naktį pagaliu yra apgadinusi savivaldybės pastato Laisvės aikštėje duris. Visus tokius išpuolius moteris įvykdė būdama girta.

2022 08 25 17:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt