pirmadienis, rugsėjo 28 d.
Pasaulyje siaučiantis dainos „Happy“ virusas užkrėtė ir Londono lietuvius
tiesa.com

„Projekto idėja gimė vieną sekmadienio popietę, kai pirmą kartą pamačiau dainos „Happy“ video klipą. Jau tada žinojau, kad visame pasaulyje žmonės kopijuoją šią dainą, tačiau būtent tą sekmadienį kilo idėja sukurti šios dainos versiją su Londono lietuviais“ – teigė projekto inicatorė Erika Stankevičiūtė.

 Projekto vizija - paskatinti lietuvius visame pasaulyje daugiau bendrauti tarpusavyje ir burtis į bendruomenes.

„Happy (Lithuanians in London)” projektu siekiama parodyti kiek įdomių, tiek savo veikla, tiek charizma lietuvių gyvena Londone. Tai ne tik dar viena „Happy“ dainos versija, tai net tris savaites trukęs projektas, kuris suvienijo daugiau nei 80 lietuvių visame Londone.

„Norėjome paneigti įsisenėjusį steriotipą, kad Londone gyvenantys lietuviai pasinėrę į monotonišką kasdienybę: „darbas – namai“.“- teigė projekto iniciatorė Erika Stankevičiūtė.

Nepraėjus nei kelioms dienoms nuo projekto starto, akcija susidomėjo ir Lietuvos Ambasada Londone. Sužinosi apie projekto tikslą, ambasados atstovė Rita Valiukonytė prisidėjo prie akcijos ir padėjo komandai surasti įdomių lietuvių visame Londone. Ritos dėka prie projekto prisijungė šokių choreografė Ieva Kuniskis, visažistė Kristina Gasperas, taip pat jau 9 metus Londone gyvuojantis folkloro ansamblis – „Saduto“.

Šiame projekte dalyvavo iškirtiniai žmonės, kurie į kiekvieną filmavimą atsinešė puikią nuotaiką ir neišsiamiamą energiją. Du savaitgalius projekto filmavimai vyko centrinėse Londono vietose, o darbo dienomis komanda aplankė „Lituanica“ krepšinio klubo krepšininkus, lietuvių regbio komandą, mažuosius šokėjus su mokytoja Vaida Valskyte, bei vienintelio lietuviško knygyno savininkę Liną Garnytę. Buvo nufilmuota devyniolika skirtingų Londono vietų.

Projekto komanda, kurią sudarė, iniciatorė Erika Stankevičiūtė, operatorius Leonardo D‘Aguanno bei fotografė Paula Barachosevaitė atidavė visą savo širdį šiam projektui, kaip ir visi dalyviai.

„Happy (Lithuanians in London)“ video pristatymas vyko Lietuvos Ambasadoje Londone. Į premjeros vakarą susirinko daugelis video klipe nusifilmavusių žmonių bei jų antrosios pusės. Vakaro metu buvo pristatytas ne tik pagridinis video, bet ir projekto užkuliusiai. Projekto dalyviai dar kartelį galėjo prisiminti akimirkas iš filmavimų ir išvysti video klipą.

Videoklipas:

2014 04 28 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt