trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Pasibaigus rinkimų kovoms Artūro Zuoko dukra paatviravo „Facebook“
tiesa.com

Kad rinkiminė kova nebuvo švari ir persmelkta asmeniškumų, sakė ne vienas kandidatas ir ne tik Vilniuje, bet ir Kaune bei kituose miestuose. Rinkimuose dėl Vilniaus mero posto dalyvavusio ir juos pralaimėjusio Artūro Zuoko dukra Gabrielė pasibaigus rinkiminei kovai socialiniame tinkle „Facebook“ išplatino savo viešą laišką.

“Buvau pirmoje klasėje, kai mano tėtis tapo Vilniaus miesto meru. Tai smarkiai pakeitė mano gyvenimą įvairiomis prasmėmis. Niekada neabejojau, kad grįšiu į Lietuvą, bet šiandien nusileidau ir nebežinau. Aš užaugau tokiame nuostabiame jėzuitų šiltnamyje, o išėjus į pasaulį imi ir pasimeti, - pradėjo G. Zuokaitė.

Mergina atvirai parašė ne tik apie nuoskaudas, kurias tenka patirti kiekvienam garsiam žmogui ar jų atžalai, tačiau ir apie tai, kaip ją išdavė draugai. Tiesa, ne visi. “Man skauda, kai Olegas (Oleg Surajev – komikas, pašiepęs merą viešai. – Aut. past.) šneka, kad mano tėtis pavogė kažkieno piniginę, man skauda, kai Adomas, su kuriuo labai gražiai, o paskui nebegražiai draugavom, atneša mano tėčiui laidotuvių vainiką (Sekmadienį, kovo 15-ąją, jau skaičiuojant rezultatus į A. Zuoko rinkimų štabą atskubėję jaunuoliai norėjo kadenciją baiginėjančiam merui įteikti gedulo vainiką – aut. past.), man dar labiau liūdna, kai nežinai kaip Emukui (Jauniausioji Agnės ir Artūro Zuikų atžala. – Aut. past.) paaiškinti, kodėl mokykloje vaikai šaukia negražius dalykus apie tėtį. O kai paklausi, kodėl jie taip sako, išgirsti, kad nu taip žmonės sako, - tęsė G. Zuokaitė .

Mergina atvirai pasakė, kad jaučiasi įskaudinta dėl netinkamai pasirinktų draugų: “Gyveni kariaudamas ir pasidarai liūdnesnis ir piktesnis ir labai bijai klaidų. Daug kartų nudegi ir pradedi sunkiai įsileisti naujus žmones į savo gyvenimą, bet jeigu jau įsileidi, tu jais pasitiki. Ir nors tai buvo jau prieš keletą metų, bet aš padariau beprotišką klaidą, dėl kurios man labai labai gėda ir labai norėčiau, kad niekada nebūčiau sutikusi Adomo. Jis man sako, kad tai nieko asmeniško, bet man kol kas asmeniškai ir neasmeniškai yra vienas ir tas pats.”

Kad ir kaip būtų skaudu, tačiau mergina džiaugiasi turėdama ir tikrų draugų, kurie po šio laiško pasirodymo linkėjo stiprybės. “Mano tėvai yra nuostabūs žmonės, abu yra labai darbštūs, energingi ir stiprūs ir labai tikiuosi, kad vieną dieną ir aš išmoksiu būti tokia stipri. Dievas man atsiuntė nuostabų brolį ir sesę ir tobuliausius draugus, be kurių šiti visi metai būtų nepakeliami. Esu jums visiems labai dėkinga, kad buvot, esat ir būsit. Labai labai jus myliu.

Tikiuosi, kad ateis diena, kai išmoksiu skaityt tuos piktus komentarus taip, kad man jie nerūpėtų ir man kas nors paaiškins kur yra asmeniškai, o kur jau nebe, ir tada būsiu super stipri ir galėsiu grįžti gyventi į Lietuvą”.

2015 03 17 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt