antradienis, lapkričio 30 d.
Pasieniečių vadas sako, kad migrantai į pasienį Baltarusijoje galimai vežami sunkvežimiais
BNS
BNS
Rustamas Liubajevas

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadas Rustamas Liubajevas sako, kad pareigūnai stebi neteisėtų migrantų judėjimą prie Lietuvos sienos, jie gali būti vežami sunkvežimiais.

„Judėjimas prie valstybės sienos vyksta. Net ir čia būdami mūsų pareigūnai girdi sunkiosios technikos garsus Baltarusijos teritorijoje, kas gali reikšti, kad sunkvežimiai važiuoja galimai su neteisėtais migrantais“, – žurnalistams Kapčiamiesčio pasienio užkardoje trečiadienį sakė R. Liubajevas.

„Faktas yra tas, kad neteisėti migrantai tikrai gabenami Baltarusijos teisėsaugos institucijų atstovų ir jie stumiami į Lietuvos teritoriją“, – pridūrė jis.

Taip pasieniečių vadovas kalbėjo pirmąją dieną po to, kai įsigaliojo nepaprastoji padėtis pasienyje su Baltarusija.

„Nuo vidurnakčio, kai įsigaliojo nepaprastoji padėtis, situacija pasienio ruože ir penkių kilometrų ruože nuo pasienio ruožo ribos buvo labai rami, nebuvo nė vieno bandymo neteisėtai atvykti į Lietuvą, kas visada mane, kaip VSAT vadą, neramina. Pirma dešimties asmenų grupė buvo sulaikyta prieš valandą“, – teigė R. Liubajevas.

Jo teigimu, Baltarusijos pusėje didelių migrantų grupių nepastebėta.

„Per naktį nepastebėta labai didelių grupių, buvo matomos trys migrantų grupės mūsų užkardų ruožuose: iki dešimties asmenų dvi grupės ir apie 30 asmenų grupė taip pat buvo prie sienos Baltarusijos teritorijoje. Jie nebandė neteisėtai patekti į Lietuvą“, – kalbėjo R. Liubajevas.

Nepaprastoji padėtis pasienyje su Baltarusija įvesta baiminantis naujo neteisėtų migrantų antplūdžio.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 11 10 12:57
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt