ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
Pasirodė Lukiškėse filmuojamo serialo „Stranger things“ anonsas
tiesa.com
Stop kadras

Šią savaitę Vilniuje prasidėjus Jungtinių Valstijų interneto televizijos „Netflix“ serialo „Stranger things“ ketvirtojo sezono filmavimams, socialiniuose tinkluose paviešintas didžiulio populiarumo sulaukusios juostos anonsas.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad viena iš filmavimo vietų – pernai uždarytas Lukiškių kalėjimas, prie kurio penktadienio rytą būriavosi ne tik kūrybinė komanda, bet ir serialo gerbėjai. Nors čia susirinkusiems kinomanams pro Lukiškių kalėjimo tvorą nieko nepavyko pamatyti, serialo istorijos vingius atskleidžia paviešintas vaizdo įrašas.

Iš paviešino anonso matyti, kad serialo kūrėjai filmavo ne tik Lukiškių kalėjimo teritorijoje. Vaizdo įraše, pavadintu „From Russia with love“, veiksmas vyksta netoli Vilniaus esančiame Skersabalių karjere.

Tiesa, kone didžiausio gerbėjų dėmesio anonsas sulaukė dėl atskleistos netikėtos detalės apie vieno pagrindinių veikėjų likimą. Jei matėte šį serialą, žinote, kad pasibaigus trečiajam sezonui, liko neatsakytas klausimas – kas nutiko „Stranger Things“ personažui Džimui Hoperiui?

https://www.youtube.com/watch?v=oB2GYwbIAlM&feature=emb_title

2020 02 15 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt