pirmadienis, sausio 17 d.
Pastarąją parą bandymų neteisėtai patekti į Lietuvą nefiksuota
BNS
BNS foto

Praėjusią parą nefiksuota bandymų neteisėtai patekti į Lietuvą iš Baltarusijos, antradienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Pirmadienį į Lietuvą dėl humanitarinių priežasčių įleistų užsieniečių taip pat nebuvo.

Pasieniečių duomenimis, pietinėje Lietuvos dalyje praėjusią parą įvairiu metu Baltarusijos pusėje Gožos poligono kryptimi girdėjosi pabūklų šūviai.

Nuo rugpjūčio pradžios, kai pasieniečiai įgijo teisę neįsileisti draudžiamose vietose iš Baltarusijos einančių migrantų, jų į Lietuvą nepateko 8,1 tūkst., tačiau kai kuriais atvejais tai gali būti pakartotinai sieną kirsti bandę tie patys žmonės.

Lietuvos pasieniečiai nurodo, kad padėtis Latvijos pasienyje su Baltarusija išlieka gana sudėtinga – praėjusią parą kaimyninės šalies pareigūnai neįsileido beveik pusšimčio migrantų.

Iki sausio vidurio Lietuvos pasienyje su Baltarusija paskelbta nepaprastoji padėtis. Sienos kontrolė Lietuvos pusėje vykdoma sustiprintu režimu.

Į Lietuvą pernai pateko daugiau kaip 4,2 tūkst. migrantų. Lietuva ir kitos Vakarų šalys kaltina Minsko režimą migrantų srautų organizavimu ir vadina tai hibridine agresija.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2022 01 11 09:09
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt