pirmadienis, birželio 14 d.
Paviešintos pirmosios rūsyje laikytos šeimos tėvo nuotraukos
tiesa.com
facebook nuotrauka

Gerrit Jan van Dorsten, savo šeimą rūsyje laikęs tėvas, socialiniame tinkle facebook pasidalino keistais lemenimais apie Šiaurės Korėją bei savo pasigaminto irklavimo treniruoklio nuotraukomis

Tėvas taip pat praktikavo Tai Či kovos meną

Tėvas šį treniruoklį pasistatė už $40

Tėvas ir jo draugelis Josefas iš Australijos buvo suimti už neteisėtą vaikų įkalinimą, manoma, kad jie susitiko Šiaurės Korėjos religinio kulto susirinkimuose. 

Gerrit Jan van Dorsten socialiniame tinkle dalinosi savo įvairiaspalvio gyvenimo nuotrupomis, mintimis apie vyrus, naudojančius kosmetiką, pasvarstymais, ar NASA Marse stato fermą ir t.t.

Kas įvyko?

Nyderlandų policija viename atokiame ūkyje, rūsyje, surado tėvą ir šešis suaugusius jo vaikus, kurie ten, kaip pranešama, beveik dešimtmetį „laukė pasaulio pabaigos“, praėjusią savaitę pranešė pareigūnai. Tėvas ir 18–25 metų vaikai slėpėsi netoli Reinervoldo kaimo šiaurinėje Drentės provincijoje.

Vietos žiniasklaida pranešė, kad šeima buvo surasta, kai vienas iš sūnų sutrikęs nuėjo į barą netoliese, išgėrė penkis bokalus alaus ir paprašė pagalbos, pareiškęs, kad lauke nebuvo devynerius metus. „Niekada nebuvau susidūręs su tokiais dalykais“, – spaudos konferencijoje sakė vietos meras Rogeris de Grootas.

„Policija pradėjo tyrimą gavusi pranešimą iš asmens, kuris buvo susirūpinęs dėl tų žmonių gyvenimo sąlygų“, – nurodė meras. „Jie gyveno izoliuotą gyvenimą“, – sakė jis ir pridūrė, kad šeima sodyboje gyveno pastaruosius devynerius metus, o keli vaikai apskritai nebuvo oficialiai įregistruoti.

Vietos televizija „RTV Drenthe“, kuri pirmoji paskelbė naujienas, pranešė, kad šeima „rūsyje gyveno daug metų, laukdama „pasaulio pabaigos“. Kai kurie iš išvaduotų asmenų „nė nenutuokė, kad esama kitų žmonių“, priduriama pranešime.

Atvykę policijos pareigūnai surado už spintelės paslėptus laiptus, vedančius į rūsį, kur slėpėsi šeimos tėvu vadinamas vyras ir penki numanomi jo vaikai. Šeima neturėjo kontaktų su išoriniu pasauliu ir visiškai išsilaikė iš daržo bei ožkos, pranešė „RTV Drenthe“.

„Tėvas prieš kelerius metus patyrė insultą ir gulėjo lovoje. Jokių jo žmonos ženklų nebuvo“, – sakoma pranešime.

2019 10 23 06:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt