šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Per mėnesį policija patikrino apie 1 tūkst. turėjusių izoliuotis
BNS

Per mėnesį policija patikrino beveik tūkstantį izoliuotis po grįžimo iš užsienio turėjusių žmonių, 215 surašyti protokolai dėl pažeidimų.

Kaip penktadienį pranešė Policijos departamentas, administracinių nusižengimų protokolai surašyti asmenims, kurie turėjo laikytis saviizoliacijos, bet patikrinimo metu nebuvo nustatytoje vietoje.

Policija taip pat reaguoja į gautus iškvietimus dėl kaukių nedėvėjimo. Nuo rugpjūčio 1 dienos už tokius pažeidimus surašyti 89 administracinių nusižengimų protokolai.

„Neatsakingas asmenų elgesys gali sukelti labai liūdnas pasekmes, o didėjantys užsikrėtusių asmenų skaičiai bei kylantys koronaviruso židiniai rodo, kad tokių asmenų vis dar pasitaiko. Todėl pareigūnai prašo visų laikytis reikalavimų, saugoti tiek savo, tiek aplinkinių sveikatą“, – policijos pranešime cituojamas policijos generalinio komisaro pavaduotas Arūnas Paulauskas.

Už izoliacijos pažeidimus ar kaukių nedėvėjimą įstatymai numato baudas nuo 500 iki 1,5 tūkst. eurų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 08 29 09:49
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt