ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Per Olimpiadą kišenvagiai iš Lietuvos darbuosis aktyviau
tiesa.com

Šiuo metu nuo kišenvagių kasdien nukenčia iki 1700 žmonių, daugumą vagysčių įvykdo Lietuvos bei Rumunijos piliečiai. Britanijos policija įspėja, kad Olimpiados metu vagysčių gatvėse padaugės, pranešė dailymail.co.uk.

 Britanijos gyventojai bei lankytojai šiuo metu itin dažnai nukenčia nuo gatvėse siautėjančių kišenvagių iš Rytų Europos, policijos duomenimis, artėjant Olimpinėms žaidynėms šio tipo nusikaltimų skaičius auga kasdien. Policijos atstovai viešai perspėjo Žaidynių žiūrovus, kad į jų pinigines kėsinsis ne tik Rytų europiečiai, bet ir Pietų Amerikos piliečiai.

BBC atlikto tyrimo metu policija išsiaiškino, jog Rumunai kišenvagiai apiplėšia žmones vos per kelias sekundes. „Jų naudojama taktika profesionali, asmuo net nesupranta, kad buvo apvogtas iki tol, kol netampa per vėlu“ – sakė policijos atstovas. Rumunai dažniausiai vagia telefonus, kompiuterius bei pinigines. Daiktai siunčiami į jų šalį ir ten parduodami. Manoma, kad vienas kišenvagis per savaitę uždirba iki 4 tūkst. svarų sterlingų.

Britų policija įspėja turistus bei Londono gyventojus vengti fizinio kontakto su nepažįstamaisiais, mat kišenvagių taktika paremta artimu kontaktu su auka. Per pastaruosius dvejus metus vagysčių gatvėse skaičius padidėjo net 17%, o artėjant Olimpiadai, jų daugėja kasdien. Dažniausiai kišenvagiai sukiojasi centrinėse Londono gatvėse, kuriose beveik visada gausu žmonių ir pajusti vagystę beveik neįmanoma.

2012 07 20 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt