šeštadienis, liepos 11 d.
Pirmadienį atvyksta A.Merkel
tiesa.com

Pirmadienį, rugsėjo 6 d., į Lietuvą atvyksta Vokietijos Federalinė Kanclerė Angela Merkel. Pranešama, jog susitikime bus kalbama apie Lietuvos ir Vokietijos santykius, galimybes plėsti dvišalį ekonominį bendradarbiavimą, ES priemones įveikti ekonominei krizei ir naujų krizių prevenciją ateityje, bendradarbiavimą NATO, ES santykius su Rusija ir Baltarusija.

„Vokietija yra viena svarbiausių Lietuvos partnerių Europos Sąjungoje ir NATO. Su Vokietijos Kanclere nuolatos bendraujame visai Europos Sąjungai svarbiais klausimais Europos vadovų taryboje Briuselyje. Džiaugiuosi, kad šis Kanclerės Angelos Merkel vizitas į Lietuvą, jau antras per dvejus metus, yra puiki proga iš esmės aptarti pačius aktualiausius mūsų valstybėms ir Baltijos jūros regionui klausimus ir dar labiau sustiprinti dvišalį Lietuvos ir Vokietijos bendradarbiavimą“, –Dalią Grybauskaitę cituoja Lrt.lt.

Susitikime bus kalbama apie Lietuvos ir Vokietijos santykius, galimybes plėsti dvišalį ekonominį bendradarbiavimą, ES priemones įveikti ekonominei krizei ir naujų krizių prevenciją ateityje, bendradarbiavimą NATO, ES santykius su Rusija ir Baltarusija.  

„Bendradarbiavimas su Vokietija, įgyvendinanti strateginius energetinius projektus regione ir stiprinant Baltijos šalių energetinę nepriklausomybę yra labai svarbus Lietuvai. Susitikime aptarsime galimybes plėsti ES finansavimą Baltijos jūros regiono plėtrai, įtraukiant regiono strateginius projektus į prioritetinių Europos projektų sąrašą“, – pabrėžė Prezidentė.

2010 09 03 07:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt