penktadienis, liepos 3 d.
Po ilgos tylos L. Stankūnaitė prašo pagalbos
tiesa.com

Lietuvoje jau kuris laikas negyvenanti Laimutė Stankūnaitė dar nebaigė varstyti teismų durų. Užsienyje su dukra gyvenanti moteris po ilgos tylos parašė laišką, kuriame kreipėsi į šalies žmones prašydama pagalbos.

„Praėjo nemažai laiko, kai kartu su dukrele ne savo valia palikau Lietuvą. Šalį, kurioje gyvena mano tėvai, kur amžinam poilsiui atgulė žiauriai nužudyta mano sesuo Violeta. Kartu su dukrele kuriame gyvenimą ten, kur nėra tiek daug neapykantos, fanatiškų, vienos šeimos sukurta istorija tikinčių ir mums pikta linkinčių žmonių. Labai norėjau likti Lietuvoje, tačiau kai kurių žmonių dėka tolimesnis mano ir dukrelės gyvenimas čia tapo nebeįmanomu“, - savo tinklaraštyje internete rašė moteris.

Teismai nesibaigė

Ir nors ji džiaugiasi šiuo metu gyvenanti ramiai ir kurianti ateitį kartu su dukra, tačiau nuoskaudų bei neteisybės, patirtos Lietuvoje, nepamiršo. Ji teigia sieksianti, kad kaltieji, bauginę jos dukrą ir vertę pasakoti išgalvotas istorijas, būtų nubausti.

„Šiuo metu prasidėjo kitas etapas – teismų procesai, kur kaltinimai mano dukrelės bauginimu, vertimu apkalbėti mamą, liepimu pasakoti išgalvotas istorijas pateikti eilei asmenų. Labai gaila, kad pagrindinė šios istorijos autorė (Neringa Venckienė – red. aut. past.) ir strategė šiuo metu pasprukusi iš Lietuvos. Manau, slapstymasis ilgai netruks, ji bus grąžinta į Lietuvą ir privalės stoti prieš teismą“, - tikisi L. Stankūnaitė.

„Tiesa“ primena, kad viena kaltinamųjų N. Venckienė paspruko iš Lietuvos ir jau kurį laiką slapstosi, kaip įtariama, Čikagoje (JAV).

Moteris teigė, kad šie teisminiai procesai reikalauja ne tik daug jėgų, bet ir finansų, o didžiausią dalį savo uždirbamų pinigų mama skiria dukrai.

„Todėl prašau Jūsų pagal savo išgales paremti šią, paskutinę kovą su baisios istorijos kūrėjais, mano dukrelės kankintojais. Žinau ir tikiu, kad tiesa pagaliau paaiškės ir visi turės atsakyti už tai, ką padarė. Tik norėtųsi, kad šis momentas ateitų kiek galima greičiau“, - savo tinklaraštyje rašė L. Stankūnaitė ir nurodė sąskaitos numerį.

Vadinamoji Garliavos istorija prasidėjo 2007-aisiais ir tęsėsi iki 2012-ųjų. Per penkerius metus užgeso net penkių žmonių gyvybės, o teismų procesai nesibaigė iki šiol.

2016 01 15 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt