pirmadienis, sausio 17 d.
Po Strasbūro teismo sprendimo keturi pakistaniečiai pasiprašė prieglobsčio Lietuvoje
BNS
BNS foto
Asociatyvi iliustracija.

Strasbūro teismui nurodžius neapgręžti keturių iš Baltarusijos atvykusių pakistaniečių, jie ketvirtadienį pasiprašė prieglobsčio Lietuvoje.

„Visi keturi pasiprašė prieglobsčio. Dabar pradėtos įprastos procedūros, surinkti duomenys bus perduoti Migracijos departamentui“, – BNS sakė Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atstovas spaudai Giedrius Mišutis.

Šiuo metu migrantai yra Kabelių užkardoje Varėnos rajone, netrukus jie bus perkelti į vieną iš Migrantų apgyvendinimo centrų.

„Jiems šiandien atlikti COVID-19 testai, laukiame rezultatų. Jie kaip ir jau yra Lietuvoje, tos procedūros įprastos. Kiek jie užkardoje bus – sunku pasakyti, bet anksčiau ar vėliau jie atsidurs viename iš migrantų apgyvendinimo centrų“, – teigė pasieniečių atstovas.

Naujienų portalas 15min trečiadienį pranešė, kad Europos Žmogaus Teisių Teismas (EŽTT) pritaikė laikinąsias apsaugos priemones ir uždraudė iš Lietuvos į Baltarusiją išstumti keturis pakistaniečius.

Anot portalo, penkias dienas miške praleidę migrantai trečiadienio vakarą buvo išvežti į Kabelių užkardą.

VSAT atstovo G. Mišučio teigimu, dokumentų pakistaniečiai neturi, yra gautos jų kopijos, nustatinėjamos migrantų tapatybės.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 12 23 13:47
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt