šeštadienis, liepos 4 d.
Po viešo 20-metės Erdvilės prisipažinimo meilėje, Šedžius papasakojo savo versiją: neturiu kada žaisti
tiesa.com
Asmeninio albumo nuotr.

Šiuo metu besiskiriantis verslininkas Andrius Šedžius, panašu, negali ramiai atsikvėpti. Su juo poruojama dvidešimtmetė Erdvilė Pilvinytė patvirtino, jog juodu yra pora ir juos sieja tikri jausmai. Tuo tarpu su DELFI kalbėdamas žinomas vyras bet kokius santykius yra linkęs neigti ir sako, kad jo toks pareiškimas nenustebino

43-ejų verslininkas sako, kad mergina iš tiesų yra labai jauna, todėl jam sunku įsivaizduoti savo ateitį su tokiu jaunu žmogumi, o ir kita vertus, jis vis dar yra atlikėjos Monikos Šedžiuvienės vyras. Iki įvyks oficialios buvusios poros skyrybos, Andrius neskuba kurti naujų santykių.

„Viskas (pas mane) yra ir aš turbūt primenu stabilaus ir patikimo vyro variantą, o ko moterims reikia? Kad vyras būtų patikimas, tvirtas, turėtų pagrindą. Tačiau, jei atvirai, mane ši visa „Santa Barbara“ jau taip išvargino, kad aš nieko nebenoriu. Šių santykių nėra ir jai sakiau, kad užsiimtų bendraamžiais. Aš neturiu kada žaisti ir be to turiu ką veikti“, – kalbėjo vyras. Pasiteiravus jo, koks tuomet yra judviejų santykių statusas, verslininkas A. Šedžius nedaugžodžiaudamas atsakė, kad jie tėra draugai, o ne pora. „Visa kita paaiškinsiu tada, kai įvyks skyrybų procesas. Mano oficialus statusas yra Monikos Šedžiuvienės vyras, o daugiau jokių santykių negali būti, kol net nesu išsiskyręs“, – sakė pašnekovas.

Mums besikalbant A. Šedžius sakė, kad yra užsienyje ir po kilusio skandalo su Erdvile nebuvo susitikęs. Vyras pridūrė, kad šiuo metu tikisi, kad jiems pavyks likti draugais, o daugiau pažadų jis nedalins nei vienai merginai. „Šiandien apie jokius rimtus santykius nekalbu. Aš tik noriu susitvarkyti skyrybų reikalus ir toliau gyventi savo gyvenimą. Turiu dabar vieną rūpestį – skyrybas, o čia tik kažkokie žaidimai“, – sakė jis. Vyras neslėpė apmaudo, jog aplink jį vis netyla kalbos, tačiau pats jis sakė nenorintis prisidėti prie jų kurstymo ir sakė, jog visa tai nėra teisinga.

Mergina, anot jo, tik viešina tai, ko iš tiesų nėra ir taip pritraukia dėmesį. DELFI priemena, kad apkalbų objektu šįkart tapo E. Pilvinytės paviešinta jos ir A. Šedžiaus nuotrauka, kur ji įsikibusi į parankę politikui dalyvauja renginyje. Politikas dar trečiadienį patikino, kad ši nuotrauka buvo daryta anksčiau, o mergina ją išpublikavo tik dabar, nes norėjo atkreipti jo ir aplinkinių dėmesį. Tuomet DELFI politikas sakė, kad tikrai neskuba skelbti judviejų pora.

„Nežinau, čia gal jai taip patogu sakyti, todėl ji taip ir pasakė. Aš mūsų nelaikau pora. Ji yra draugė ir viskas. Pasakysiu taip, kada žmonės yra pora, jie vienas kitą supažindina su tėvais, jiems oficialiai vienas kitą pristato, kad tai yra antroji pusė, tačiau pas mus to nebuvo. Mes tiesiog draugai ir viskas. Na, gal šiek tiek daugiau, nei draugai, bet tikrai nesame pora", – DELFI kartojo Andrius. Pasiteiravus, ar jam yra žinoma, kad Erdvilė nusprendė nebetylėti ir viešai jam prisipažįsta meilėje, verslininkas tikina situaciją žinantis, tačiau tam nelabai pritaria. [10802]

„Ji gal tikisi kažko daugiau. Aš kol kas tokių ketinimų neturiu. Erdvilė, kaip ir bet kokia kita mergina, nori daugiau, bet aš jai jau sakiau, kol aš neišsiskirsiu ir kol neįvyks oficialios skyrybos, aš tikrai jai nieko negaliu prižadėti. Ji tą žino. Aš jai sakiau, kad jokių pažadų nedalinu. Žinoma, neslėpsiu, taip, Erdvilė man labai patinka ir aš jai patinku, ji neabejinga man, tačiau kol kas jokių oficialių pranešimų apie mūsų santykius aš tikrai negaliu ir nenoriu daryti, nes kol kas esu Monikos Šedžiuvienės vyras. Kol neįvyks skyrybos, tol nebus jokių pareiškimų. Tai būtų nepadoru. Supraskite, ji jauna mergina ir, matyt, bijo kažko. Tarp mūsų yra didelis metų skirtumas. Aš jai pasakiau, kad galbūt mums reikėtų baigti santykius ir likti draugais, o ji supanikavo ir tai (nuotraukos paviešinimas) buvo jos kitas žingsnis. Ji yra įsimylėjusi ir bijo, kad tie santykiai nenutrūktų. Aš jai pasakiau, kad negali būti kalbų apie jokius santykius, kol neįvyko skyrybos. O ji supanikavo ir įsikėlė tą nuotrauką, kurios prašiau nekelti. Na, jei jau ji taip norėjo, ką padarysi. Nepykstu dėl to, tai jos reikalas. Aš tiesiog netvirtinu jokių santykių", – DELFI kalbėjo pašnekovas.

Pati Erdvilė nebuvo pasiruošusi laukti A. Šedžiaus skyrybų ir apie jų santykius norėjo prabilti garsiai. „Esame pažįstami daugiau nei vienerius metus, o kartu esame pusę metų. Džiaugiuosi turėdama tokį vyrą, o Monikai reikia tik padėkoti, kad tokį vyrą perleido man <...>. Andrius man tvirtina, kad esame pora ir aš tą puikiai žinau bei jaučiu. Mes vienas kitą labai mylime ir Andrius man tą sakė ne kartą. O kodėl viešai jis tai neigia, reikia klausti jo", – sakė Erdvilė.

2019 03 22 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt