šeštadienis, liepos 4 d.
Poilsis prie Baltijos jūros - brangus malonumas
tiesa.com

Artėjantis ilgasis savaitgalis, kai liepos 6-ąją Lietuvoje bus švenčiama Mindaugo karūnavimo diena, žada pradžiuginti ne tik laisvu pirmadieniu, bet ir puikiais orais. Norėdami pasilepinti ir pailsėti, žmonės suskubo rezervuotis nakvynės vietas pajūryje. Tik štai portalas delfi.lt paskelbė, kad pagrindiniuose šalies kurortuose ne visų norams bus lemta išsipildyti, nes komfortiškai poilsiauti už priimtiną kainą galimybių jau beveik nėra.

Panašu, kad poilsiautojai tik dabar sumanę paieškoti nakvynės vietos Palangoje, Nidoje, Šventojoje ar kituose kurortuose prie Baltijos jūros, gali rinktis tik iš pačių brangiausių arba pačių pigiausių variantų.

Štai Palangoje pasidairius po populiariąją svetainę Boooking.com, už tris nakvynes dviviečiame kambaryje teks pakloti mažiausiai virš 300 eurų. Nemažai viešbučių dar savaitės pradžioje skelbė, kad laisvų kambarių nebeturi, o kiti yra tikri, kad likusius neužimtus išnuomos per mažiau nei kelias valandas.

Portas delfi.lt, laisvų kambarių, pavyzdžiui, Palangoje aptiko tik miesto pakraščiuose ir tai tik bendrabučiuose arba nuosavuose namuose, kur privatūs asmenys nuomoja kambarius. Renkantis tokio tipo laikiną būstą tualetu ir dušu tektų dalintis su kitais namų gyventojais, o para kainuotų nuo 7 iki 10 eurų. Tiesa, beveik visur tektų arba primokėti kelis eurus už patalynės komplektą, arba vežtis savo.

Šventojoje kainos kiek mažesnės, tačiau tikėtis dviviečio kambario viešbutyje už mažiau nei 200 eurų neverta.

Dar mažesnis pasirinkimas Kuršių Nerijoje, o laisvi kamabariai viešbučiuose arba poilsio namuose gerokai brangesni. Čia kaip ir Šventojoje Booking.com svetainėje poilsiautojai raginami paskubėti apsispręsti, nes likes vos vienas ar du laisvi kambariai, kurių kainos prasideda nuo 400 eurų. Skelbta, kad Nidoje jau pirmadienį užimtumas siekė 92 proc. ir buvo likę vos 11 laisvų nakvynės vietų ilgąjam savaitgaliui.

Verslininkai vienbalsiai tvirtino, kad artėjantis ilgasis savaitgalis neabejotinai bus kol kas pelningiausias šį sezoną.

Nuomos paslaugas siūlančios svetainės skelbė informaciją, kad kainos per pastarąsias dvi savaites pakilo keliasdešimčia procentų. Panašios tendencijos ir maitinimo paslaugų sektoriuje.

2015 06 29 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt