penktadienis, balandžio 16 d.
Policija aiškinasi situaciją dėl MAMA apdovanojimų
Alfa.lt

Policija aiškinasi situaciją dėl šeštadienio vakarą vykusių ir visuomenės pasipiktinimą sukėlusių MAMA apdovanojimų.

„Dėl vakar Kaune, Žalgirio arenoje vykusio MAMA apdovanojimų renginio, Kauno policija pradėjo aplinkybių tikslinimą, visa surinkta medžiaga bus įvertinta ir priimti sprendimai. Ačiū visiems už pilietiškumą“, – feisbuke rašė Lietuvos policija.

Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis BNS teigė, jo Kauno policija šeštadienį sulaukė apie 30 pranešimų dėl galimų pažeidimų renginyje.

„Bus patikrintos visos aplinkybės ir nustatyta, kokie ten buvo pažeidimai, kas pažeidė, o tada bus kitokie sprendimai“, – BNS sakė R. Matonis.

Žalgirio arenoje renginys vyko be žiūrovų, jo organizatoriai skelbė, kad visiems dalyviams prieš renginį buvo atlikti COVID-19 testai, tačiau viešojoje erdvėje kilo pasipiktinimas, jog nesilaikoma karantino taisyklių. Kai kurie politikai renginį pavadino „puota maro metu“.

Laisvės frakcijos Seime seniūnė Ieva Pakarklytė piktinosi, kad karantinas MAMA apdovanojimams negalioja.

„Sakote, tik filmavimas su keliais šimtais žmonių, įskaitant “ribotą kiekį kviestinių svečių”. Ne ne, tikrai ne renginys. Puota maro metu. Įsivaizduoju kaip apgauti jaustis turi atsakingi renginių organizatoriai. Jau net nekalbant apie kitus karantino besilaikančius žmones, kurie po pusmetį nematė savo tėvų, senelių.

Atsakingos institucijos turi nedelsiant imtis veiksmų“, – feisbuke rašė ji.

Seimo narė Jurgita Sėjonienė feisbuke rašė, kad tai testai tėra antraeilė žinutė: „Su visa pagarba kūrėjams, šitai visuomenė supras kaip „jei galima jiems, tai kodėl negalima mums?“. Neigiami testai yra antraeilė žinutė. Jei išvis bus pastebėta. „Švęsti gyvenimą“ tai vadinasi“.

Seimo narys Justas Džiugelis taip pat teigė, kad „puota maro metu yra nedovanotina“. 

2021 03 28 11:53
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt