šeštadienis, sausio 23 d.
Policijos atstovas: sergamumo rodikliams negerėjant, bus kalbama ir apie komendanto valandą
Alfa.lt

Negerėjant sergamumo rodikliams, Lietuvoje gali būti įvesti nauji ribojimai – jie būtų susiję ne tik su judėjimu tarp savivaldybių, bet ir apskritai su išėjimu į viešąsias, atviras erdves, teigia policijos generalinio komisaro pavaduotojas Arūnas Paulauskas.

„Galbūt ne visai toks populiarus pasakymas – ta komendanto valanda, tai nebūtų tikrąja prasme ta komendanto valanda, bet vis dėlto papildomi ribojimai atsirastų, jeigu sergamumo rodikliai nesikeis“, – LRT radijo laidoje sakė A. Paulauskas.

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė jau kiek anksčiau yra sakiusi, kad ministerija kartu su policija yra parengusi kitą planą, jei, anot ekspertų, situacija su sergamumu negerės ir reikės griežtesnių ribojimų.

„Tikrai nenorėčiau dabar atskleisti visų to plano ypatumų, nes kol kas jis nėra labai ir viešinamas, bet tikrai tas planas gali būti susijęs su žmonių buvimo viešose vietose ribojimu“, – teigė generalinio komisaro pavaduotojas.

A. Paulauskas teigė, kad apie naujų ribojimų įvedimą bus sprendžiama po sausio 3 d., ekspertams pateikus išvadas apie sergamumą koronavirusine infekcija Lietuvoje.

„Atsižvelgiant į sergamumo rodiklius, reikės spręsti, ar tas priemones taikyti ir po sausio 3 ar jau jas bus galima kažkiek švelninti“, – teigė policijos atstovas.

2020 12 28 11:51
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt