trečiadienis, liepos 15 d.
Politikė „Norfos” tinklui paskelbė bankrotą
tiesa.com

Prekybos tinklo „Norfa” savininkai dirba neplanuotus gelbėjimo darbus. Jų teko imtis po to, kai buvusi ūkio ministrė Birutė Vėsaitė viešai pareiškė, kad „Norfa” bankrutuoja ir pridūrė, kad tai gryniausia teisybė, nes apie tai jai pasakė vieno „Norfa” prekybos centro kasininkė. B. Vėsaitė pasakė ir data – tinklas užsidaro sausio 15-ąją. Prekybos tinklo atstovai šią informaciją griežtai paneigė.

Kaip žurnalistams sakė Darius Ryliškis, „Norfos” atstovas spaudai, „Norfos” veikla vyksta sklandžiai ir su dideliais finansiniais sunkumais, kurie galėtų sąlygoti bankrotą, lietuviško kapitalo įmonė nesusiduria. Jis teigė, kad dvi parduotuvės sausį, o viena vasarį bus uždarytos, nes baigiasi patalpų nuomos sutartis, tačiau tai neturi nieko bendro su tinklo veiklos stabdymu.

Apie tai, kad neva „Norfa” netrukus užvers visų jai priklausančių parduotuvių duris, skandalingais pasisakymais garsėjanti B. Vėsaitė pasisakė kalbėdama per „Lietuvos ryto” televiziją apie maisto kainas Lietuvos ir Vokietijos parduotuvėse. Tuomet politikė ir pasakė, kad jai Lietuvoje atrodo priimtinos kainos „Norfos” parduotuvėse, tačiau šios bankrutuoja.

Šis pasisakymas netrukus pasiekė prekybos tinklo savininkų ausis, o B. Vėsaitė atsiprašė už netikslų pasakymą. Tiesa, kalbėdama su portalo Delfi.lt žurnalistais ji ir vėl daugžodžiavo: „Galbūt ne toks buvo išsireiškimas, šiaip jie likviduojasi, - paklausta apie savo teiginius televizijai kalbėjo B. Vėsaitė. - Kaune buvau 3-iose parduotuvėse, visos likviduojamos. Gal ne visoje Lietuvoje. Ieškojau vandens, nes mano aparatas reikalauja tam tikro lietuviško vandens, kalbėjau su pardavėjomis ir jos savo likimo nežino. Nuo sausio 15 d. parduotuvės yra uždaromos, gal nebankrutuoja, gal ne taip pasakiau.“

Anot portalo Delfi.lt, B. Vėsaitė sakė lankiusis parduotuvėse Raudondvario plente, prie Šilainių II ligoninės ir prie Šilainių turgaus, bet pastarųjų dviejų parduotuvių adreso nepatikslino. „Gal nebankrutuoja, gal perparduoda, bet jos yra uždarinėjamos. Tarp kita ko, ir Alytuje taip pat“, - teigė B. Vėsaitė. Pasak jos, jai pardavėjų kalbos skambėjo netikėtai, tad kilo įvairių minčių, pavyzdžiui, galbūt parduotuvės parduodamos prekybos tinklui „Lidl“.

„Aš kaip tik norėjau pasiaiškinti, galbūt netiksliai buvo pasakyta, bet parduotuvės yra uždaromos. Jeigu ką nors įžeidžiau, labai atsiprašau, žinot, žodis greitai iš burnos išlekia, labai atsiprašau ir savininkų, jeigu taip yra. Bet pirkėjai taigi mato, kas darosi“, - kalbėjo ji.

2015 01 06 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt