antradienis, balandžio 13 d.
Politiko šeimos drama: Seimo narį A. Gedvilą turto pasisavinimu kaltinusi buvusi žmona pati turės sumokėti
Alfa.lt

Į Seimą praėjusį rudenį sugrįžusio „darbiečio“ Aido Gedvilo buvusi sutuoktinė Jolanta Gedvilienė bandė prisiteisti, anot jos, neteisėtai pasisavintą turtą, tačiau pati turės sumokėti daugiau nei 4 tūkst. eurų. Tokį sprendimą, kuris dar gali būti skundžiamas, kovo 29 d. priėmė Vilniaus miesto apylinkės teismas.

Buvę sutuoktiniai teisme aiškinosi dėl anksčiau buvusio šeiminio verslo – bendrovės „Aidma“, kurios akcininke buvo J. Gedvilienė, o vadovu – A. Gedvilas. Portalo žiniomis, J. Gedvilienė bandė įrodyti, kad bendrovei vadovavęs jos buvęs sutuoktinis galėjo neteisėtai pasisavinti kadaise bendru buvusio verslo lėšas, taip pažeisdamas ir jos, kaip akcininkės, interesus, todėl turėtų atlyginti padarytą žalą.

Tačiau Vilniaus miesto apylinkės teismas konstatavo, kad J. Gedvilienės ieškinys nėra pagrįstas, teiginiai apie neteisėtai pasisavintą turtą – neįrodyti. Teismo sprendimu ieškinys buvo atmestas, J. Gedvilienei nepriteista jokia pinigų suma, be to, nurodyta, kad verslininkė turėtų atlyginti kitos pusės patirtas bylinėjimosi išlaidas – 2 tūkst. eurų J. Gedvilienė turėtų sumokėti buvusiam sutuoktiniui, kad kompensuotų jo išlaidas teisininkams, dar 2420 eurų moteris turėtų sumokėti trečiuoju asmeniu byloje dalyvavusiai bendrovei „Aidma“ už šios išlaidas teisininkams.

Toks sprendimas dar nėra įsiteisėjęs, per 30 dienų jis gali būti apskųstas Vilniaus apygardos teismui.

A. Gedvilas portalui anksčiau teigė negalintis daug kalbėti apie bylą. „Kažkada buvo ji tarp akcininkių, šiuo metu nebėra“, – apie buvusią sutuoktinę sakė politikas.

„Pasitikiu teismų priimamais sprendimais, čia, manau, buvusi sutuoktinė nori gauti dėmesio“, – anksčiau Alfa.lt sakė Seimo narys.

Politikas taip pat teigė manantis, kad J. Gedvilienės ieškinys yra nepagrįstas.

2021 04 01 08:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt