sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Populiarų ministrą iš posto išvertė politikos senbuviai
tiesa.com

Saulius Skvernelis nusprendė nebekovoti dėl Vidaus reikalų ministro posto, o ramiai atsitraukti ir ruoštis kitąmet vyksiančiams rinkimams į Seimą.

Dideles žmonių simpatijas pelnęs ministras, krito politikų mūšyje pareiškęs, kad jungiasi ne prie Rolando Pakso vadovaujamos „Tvarkos ir teisingumo“ partijos, prie Valstiečių ir Žaliųjų sąjungos.

Būtent su pastaraisiais jis tikisi patekti į parlamentą. Pats S. Skvernelis kalbėdamas LNK „Žiniose“ teigė, jog kito kelio dabar nemato, tačiau yra įsitikinęs, jog po rinkimų jis ir toliau galės tęsti pradėtus darbus.

Tuo tarpu sociologai užtikrinta sėkme abejoja. Anot „Vilmorus“ vadovo Vlado Gaidžio, S. Skvernelio populiarumas išsikvėps, nes pasitraukus iš vidaus reikalų ministro posto jis nebebus įdomus žiniasklaidai, taigi gerokai rečiau jį matys ir potencialūs rinkėjai.

Tiesa, sociologai įžvelgė ir teigiamą niuansą – prieš rinkimus S. Skvernelis nebus siejamas su valdančiąja jėga, kuri sulaukia daug žmonių kritikos.

Įdomu tai, kad S. Skvernelis didelio policijos pareigūnų ir paprastų žmonių palaikymo sulaukė praėjusių metų rudenį, kai Vilniuje iš pareigūnų pavogęs automatą kelias valandas blaškėsi nusikaltėlis.

Populiarumas nenuslūgo. Remiantis atliktų apklausų rezultatais, šiuo metu S. Skvernelį palaiko net 61 proc. apklaustųjų, jis mėgstamas ir mieste, ir kaime.

Anot R. Pakso į ministeriją dabar jau buvusį Vidaus reikalų ministrą delegavo tvarkiečiai, tad jam pasirinkus kitą partiją, S. Skvernelis turėjo pasitraukti iš vyriausybės.

2016 03 30 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt