trečiadienis, spalio 20 d.
Pragaištingos „TikTok“ mados atėjo į Lietuvą: dėl dėmesio Vilniuje nuo tilto numetė „Bolt“ paspirtuką
Dominykas Griežė
TikTok nuotr.
Dėl populiarumo tiktoke chuliganai Vilniuje nuo tilto numetė paspirtuką.

„TikTok“ tinkle plintančios tendencijos ir iššūkiai sulaukia nemažai kritikos dėl kvailumo ar beprasmiškumo, tačiau neaplenkia ir Lietuvos – dėl dėmesio socialiniame tinkle lietuviai Vilniuje vidury dienos nuo tilto numetė „Bolt“ paspirtuką, taip sulaužydami jį.

Itin sparčiai pastaruoju metu išpopuliarėjęs socialinis tinklas „TikTok“, kitap nei feisbukas, „Twitter“ ar kiti panašūs tinklai, labai dažnai vertinamas kritiškai – dėl bukinančio turinio, kvailų iššūkių, sąsajų su Kinijos valdančiuoju režimu. Ypač daug kritikos sulaukia vadinamieji iššūkiai, kurių metų tenka atlikti tam tikras užduotis, judesius ar veiksmus.

Tarp kvailesnių ir labiau kritikuojamų pastarojo meto „TikTok“ madų – iššūkis pereiti iš pieno dėžių sukrautą kalną, filmuojamos vagystės iš mokyklų tualetų, „kaukolės laužymo“ bandymai ar šiuo metu itin daug pasipiktinimo keliantis iššūkis mėtyti, gadinti prekes prekybos tinkluose ar gadinti daiktus viešumoje.

Pastarasis iššūkis, kaip bebūtų gaila, neaplenkė ir Lietuvos – pastaruoju metu lietuviškojoje „TikTok“ erdvėje cirkuliuoja vaizdo įrašas, kuriame du vaikinai pačiame Vilniaus centre, nuo Žaliojo tilto numeta kompanijai „Bolt“ priklausantį elektrinį paspirtuką.

Pastarasis, nukritęs nuo tilto, ne tik lūžta į kelias dalis, bet dar ir įkrenta į Nerį.

...

Filmavime, kaip galima suprasti iš vaizdo įrašo, dalyvavo bent keturi asmenys – du numetė paspirtuką nuo tilto, vienas filmavo viršuje, ketvirtas – tilto apačioje.

Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato (VPK) žiniomis, pranešimas apie tokį ar panašų įvykį galėjo būti gautas pačioje vasaros pabaigoje, tačiau situacija nėra iki galo aiški – galimi vandalai nerasti, o pats „Bolt“ į situaciją pažiūrėjo pro pirštus ir nesikreipė į policiją.

„Iš šio vaizdo įrašo sunku identifikuoti įvykio laiką. Panašu, kad galimas šis įvykis – rugpjūčio 30 d. 18.16 val. buvo gautas pranešimas, kad neatpažinti asmenys platformoje „TikTok“ pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matomas įmonei „Bolt“ priklausančio turto sugadinimas.

Informacija buvo perduota Vilniaus m. 1-ojo PK pareigūnams. Šiuo momentu neteisėtą veiką vykdžiusių asmenų duomenys nėra nustatyti, taip pat, kiek mums žinoma, jokių konkrečių pranešimų apie galimą turto sugadinimą iš įmonės „Bolt“ nėra gauta“, – nurodė policijos atstovas Tomas Bražėnas.

Policijos duomenimis, daugiau panašių įvykių pastaruoju metu bent Vilniuje nėra užfiksuota.

Alfa.lt taip pat kreipėsi į „Bolt“ atstovą Lietuvoje Andrių Pacevičių, tačiau jis kol kas nepateikė informacijos nei apie šį, nei apie panašius su „Bolt“ susijusius įvykius. Bendrovės komentarą žadėjo pateikti komunikacijos agentūra „Berta &“, tačiau kol kas to nepadarė. Agentūrai pateikus papildomos informacijos, tikimės publikaciją papildyti.

2021 10 13 10:46
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt