ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
Premjeras: pirmieji skrydžiai gali būti grąžinti gegužės 10–15 d.
BNS

Pirmieji skrydžiai į kitas užsienio šalis gali būti grąžinti gegužės 10–15 dienomis, sako premjeras Saulius Skvernelis.

Jis kol kas neįvardina, kokios pirmosios kryptys gali būti grąžintos, tik pažymėjo, kad jų nebus daug ir tikrai nebus galima skristi į šalis, kurios netaiko karantino režimo arba yra koronaviruso židiniai.

„Vyriausybė svarstys klausimą, kaip grįžti ir pateikti skrydžius mūsų Vilniaus oro uoste, bet tikrai ne šiandien. Sunku spėlioti (kada – BNS), mes galėtume orientuotis apie kažkokius pirmus žingsnius maždaug apie gegužės 10–15 dieną“, – antradienį Seime sakė premjeras.

„Pažiūrėsime, kokia tai galėtų būti kryptis, matyt, tai tikrai nebus daug krypčių ir nebus kryptys iš tų šalių, kurios netaiko karantino režimo arba yra masiniai paplitimo židiniai tose šalyse“, – į klausimą, kokiomis kryptimis gali būti leidžiami pirmieji skrydžiai, atsakė premjeras.

Lietuvoje oro erdvė keleiviniams skrydžiams siekiant sustabdyti koronaviruso plitimą buvo uždaryta balandžio pradžioje.

Lietuvos oro uostai praėjusią savaitę paskelbę, kad atnaujinus susisiekimą oru pirmiausia būtų svarstoma apie skrydžius į Frankfurtą, Kopenhagą ir Varšuvą. 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 04 28 10:29
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt