šeštadienis, liepos 4 d.
Premjeras S. Skvernelis: „Teroras D. Britanijoje – priminimas apie vidaus saugumą“
tiesa.com

Lietuvos vadovai po teroristinio išpuolio Jungtinės Karalystės (JK) Mančesterio mieste išreiškė palaikymą ir užuojautą nukentujusių ir žuvusių šeimoms, o šalies premjeras Saulius Skvernelis atkreipė dėmesį, kad šią savaitę įvykusi ataka – tai dar vienas priminimas, jog reikia stiprinti vidaus saugumą.

„Tokių išpuolių nuspėti negalima, bet galime stiprinti vidaus saugumą – alternatyvos nėra. Viena aišku – teroras niekada nelaimės prieš laisvus žmones“, - kalbėjo premjeras.

Jo teigimu, išpuolis įvykdytas prieš Vakarų simbolį – gyvenimu besidžiaugiančius jaunus žmones, kuriems viskas buvo dar prieš akis, taikytasi ciniškai ir tikslingai į jauniausią – paauglių – auditoriją, dalyvavusią koncerte.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą karalienei Elžbietai II-ąjai. Šalies vadovė pasmerkė „žiaurų ir niekaip nepateisinamą, aukų nesirenkntį smurtą bei išreiškė tvirtą Lietuvos solidarumą su Jungtinės Karalystės žmonėmis“.

„Tiesa“ primena, kad sprogimas nugriaudėjo JAV popmuzikos žvaigždės Arianos Grande koncerte apie pusę vienuoliktos vakaro JK laiku. Oficialiai patvirtinta, kad tai buvo teroro ataka.

2017 05 23 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt