pirmadienis, kovo 1 d.
Premjeras su prezidente nesikalbėjo nuo sausio
tiesa.com

Du aukščiausi šalies pareigūnai nebendrauja jau gerą pusmetį. Premjeras Algirdas Butkevičius ir prezidentė Dalia Grybauskaitė paskutinį kartą kalbėjosi sausį. Anot socialdemokrato, santykiai su prezidente pašlijo jam atostogaujant, kai kilo taip vadinamas „Vijūnėlės“ skandalas.

„Tiesa“ primena, kad skandalas kilo po to, kai paaiškėjo, kad Druskininkų meras Ričardas Malinauskas, kaip įtariama, susisiekimo ministro Kęstučio Šeštoko ir kitų aukštų pareigūnų prašė įteisinti neteisėtas „Vijūnėlės“ dvaro statybas ir statinius, kurie pastatyti pažeidžiant teisės aktus.

Tuomet tiek K. Trečiokas, tiek A. Butkevičius gynėsi, kad merui R. Malinauskui ir jo globojamiems verslininkams nepadėjo.

Tačiau viešumoje politikų pateiktos versijos prezidentės neįtikino ir ji užtrenkė socdemomams duris.

Pastaruoju metu D. Grybauskaitė negaili kritikos vyriausybei ir valdančiajai daugumai.

Anot premjero, susitikimai prasidėjus „Vijūnėlės“ skandalui vyko dar kurį laiką, tačiau greit visai nutrūko. Anksčiau A. Butkevičius ir D. Grybauskaitė svarbiausius valstybės klausimus aptardavo pirmadieniais telefonu, taip pat vykdavo ir susitikimai, dabar visi klausimai derinami ir sprendžiami patarėjų lygmenyje.

Tą patvirtino ir prezidentūra.

2016 09 05 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt