ketvirtadienis, liepos 9 d.
Premjero reitingai – žemiau žurnalistinio smalsumo
tiesa.com

Sausio 19 d. skubotai suplanuotas LR Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus susitikimas su lietuviškos spaudos atstovais Londone įstūmė jį į nepavydėtiną situaciją.

Į valandos susitikimą su šiuo metu nepopuliarumo krizę išgyvenančiu politiku, vykusį „Hyatt Regency London“ viešbutyje, žurnalistai iš kitų leidinių neatvyko.

Tokio akibrokšto priežastys nėra aiškios: galbūt tam įtakos turėjo tik išvakarėse išplatintas pranešimas apie vyksiantį susitikimą, galbūt Premjero reitingai nukrito žemiau žurnalistinio smalsumo.

Nepaisant visko, atrodė, jog Ministras Pirmininkas pernelyg nenusivylė – matyt, tai ne blogiausia, kas galėjo nutikti. Nors A. Kubilius – vienas svarbiausių šio meto Lietuvos politikos veikėjų, didelė dalis visuomenės be paliovos jį puola už radikalius taupymo metodus, daugelį šeimų Lietuvoje įstūmusius į rimtą bėdą ar paskatinusius emigruoti ten, kur nereikia gyventi pusbadžiu.

Užklaustas apie asmeninį blogą, kurį rašė prieš patekdamas į valdžią, Ministras Pirmininkas prisipažino, jog tokiai veiklai dabar tiesiog „nebelieka laiko, nes reikia karpyti biudžetą.“

Lietuvos delegacijos vizitas Londone liko nepastebėtas. Ar tai reiškia, jog savimi, daugiau nei kuo kitu, susidomėję politikai galiausiai ir liko įdomūs tik patys sau?

Priminsime, kad Lietuvos Premjeras A. Kubilius dalyvavo Šiaurės ir Baltijos šalių Premjerų susitikime Londone, kur pirmą kartą prie tradicinio Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos, Suomijos, Danijos, Norvegijos ir Islandijos Ministrų Pirmininkų susitikimo prisijungė Jungtinės Karalystės vadovas Davidas Cameronas. 

2011 01 26 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt