ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Prezidentei tinkamų kandidatų nėra
tiesa.com

Šiandien pasklido žinios, kad Prezidentei Daliai Grybauskaitei netiko nei vienas „Darbo partijos“ pasiūlytas kandidatas į ministrus. Dėl šios priežasties šios politinės jėgos vadai nutarė sušaukti skubų susitikimą, pranešė Lietuvos naujienų portalai. „Darbo partijos“ prezidiumo posėdyje turėtų būti svarstoma susidariusi sudėtinga politinė situacija ir galimi jos sprendimo variantai. Manoma, kad kartu su darbiečiais posėdžiaus ir Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Kaip žinia, „Darbo partija“ Loretą Graužinienę siūlė į socialinės apsaugos ir darbo ministres, Virginiją Baltraitienę į švietimo ir mokslo bei kelis kandidatus užimti kultūros ministro postą, vieną į žemės ūkio ministro vadovus.

„Darbo partijos“ lyderiai kol kas garsiai nekalba, kad prezidiumo susirinkimas šaukiamas būtent dėl atmestų kandidatų, tačiau jie tvirtina, kad naujų pretendentų neieškos ir Prezidentei nesiūlys. Pasak partijos pirmininko Viktoro Uspaskich, „sąrašas gana platus ir kompetentingų žmonių“.

„Vieninteliai gali būti kokie nors pasikeitimai tarp kandidatų iš to sąrašo, bet ne daugiau“, - „Delfi“ citavo „darbiečių“ lyderį.

Darbo partijos prezidiumas yra patvirtinęs dešimties galimų kandidatų į ministrus sąrašą. Kas jame įrašyti, V.Uspaskichas neatskleidžia. Pasak politiko, šis sąrašas pateiktas paskirtajam premjerui A. Butkevičiui, derinant su juo parinkti kandidatai į konkrečius postus.

2012 12 04 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt