trečiadienis, spalio 5 d.
Prezidento metinis pareiškimas įtikino R. Karbauskį, kad jų vertybės sutampa
Alfa.lt
Irmantas Gelūnas
Ramūnas Karbauskis ir Gitanas Nausėda

Opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis tikina, kad šalies vadovo Gitano Nausėdos ir valstiečių nuomonė šeimos puoselėjimo klausimais sutampa. LVŽS lyderis taip pat teigia, kad dabartinei valdžiai yra „nusipjauti“ į žmones ir jų valią, esą valdantieji mėgina įvesti diktatūrą bei politinę cenzūrą.

Tai R. Karbauskis pareiškė komentuodamas prezidento Gitano Nausėdos antradienį Seime perskaitytą metinį pranešimą.

„Prezidentas aiškiai, kaip ir mes, mato, kad be šeimos puoselėjimo valstybė neturi ateities, kad šeimoje suformuojami įgūdžiai ir santykiai, kurie persikelia į kitas gyvenimo sritis. Prezidento nuomonė ir požiūris šiuo atveju toks pats, kaip ir LVŽS. Mūsų vertybės sutampa“, – antradienio popietę feisbuko pranešime rašė LVŽS pirmininkas.

Bandoma įvesti diktatūrą ir politinę cenzūrą.

R. Karbauskis tikino, kad prezidento metinis pranešimas – politiškai korektiškas padėties valstybėje konstatavimas. Vertindamas G. Nausėdos kalbą, valstietis nepagailėjo kritikos ir buvusiai šalies vadovei Daliai Grybauskaitei.

 „Aš, gal ir ne taip korektiškai ir ne taip diplomatiškai sakau, nuolatos kartoju, kad ši valdžia negirdi ir nemato žmonių, kad jai nusipjauti į žmones ir jų valią, kad bandoma įvesti diktatūrą ir politinę cenzūrą, jei nuomonės nesutampa su konservatorių ir liberalų retorika, kad bandomos brukti vertybės, kurios didžiajai visuomenės daliai nėra priimtinos.

Gerbiu prezidentą, kad jis, skirtingai nuo ankstesnės prezidentės, labai aiškiai, nepataikaudamas vienai politinei jėgai ir jos patriarchams, neliečiamiesiems konservatoriams ir juos supančioms interesų grupėms pasakė, kad ši arogantiška ir tautos negirdinti valdžia nesusitvarko, kad ji neturi nei gebėjimų, nei politinės lyderystės“, – piktinasi LVŽS pirmininkas.

Anot R. Karbauskio, prezidentas įvardija, kad Lietuvoje skirstomi žmonės į „savus ir nesavus“.  

„Apie ką mes ir rašėme „neliečiamuosiuose“, kalbėjome apie diskriminuojantį požiūrį į paprastus žmones. (...) Prezidentas ne aklas, neapsimeta kažkuo, o mato susvetimėjimą, kurį matome visi, ir, deja, ryškėja su šia valdžia. Mes šį susvetimėjimą matome kaip bėdą, kaip grėsmę, o ši valdžia tai mato kaip savo pranašumą, pasikėlimą prieš paprastus žmones“, – rašė LVŽS partijos lyderis.

2021 06 08 15:52
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt