sekmadienis, liepos 3 d.
Prieš J. Deppą pralaimėjusiai A. Heard gresia bankrotas: Holivude jai vietos nėra
Alfa.lt
Scanpix
Johnny Deppas, Amber Heard

Amber Heard susiduria su karjeros ir finansiniu žlugimu, kai pralaimėjo šmeižto bylą buvusiam vyrui Johnny Deppui, dėl to ji gavo 8,35 mln. dolerių žalos atlyginimo sąskaitą, skelbia Dailymail.

Ekspertai užsiminė, kad A. Heard Holivude „nėra kelio atgal“, ir pridūrė, kad dramatiškas šešias savaites trukęs teismo mūšis 36 metų aktorę padarė „pernelyg nepatogią studijai“, o tai kelia klausimų dėl jos būsimo uždarbio.

Viso teismo proceso metu aktorė teigė, kad byla smarkiai sugadino jos reputaciją, ir atskleidė, kaip J. Deppas, padavęs ją į teismą, neleido įvykdyti įsipareigojimo paaukoti 7 mln. JAV dolerių Amerikos piliečių laisvių sąjungai. Pramogų pramonės ekspertė Kathryn Arnold taip pat tikino, kad A. Heard prarado galimą uždarbį iki 50 mln.

A. Heard susiduria su daugybe problemų dėl pralaimėjimo teisme. Kalbant apie jos karjerą, Holivudo bosai greičiausiai nesvarstys jos vaidmenų ateityje. Aktorė ir liudininkai užsiminė apie jos pinigines problemas, o didžiulė parama J. Deppui gali paskatinti prekės ženklus ir kompanijas jos vengti.

A. Heard taip pat dabar gali stengtis vykdyti įvairius finansinius įsipareigojimus, įskaitant tokias grupes kaip ACLU, o finansinė našta gali apriboti jos kaip aktyvistės karjerą, kuria ji remia moterų teisių organizaciją.

Žalos sąskaita taip pat gali priversti ją parduoti turtą, įskaitant 570 tūkst. dolerių vertės namą Jukos slėnyje ir „Range Rover“, kurį ji laikė skyrybų metu su J. Deppu.

Tačiau pagrindinis klausimas bus, kaip A. Heard padengs didžiulę žalą, kurią ji turi sumokėti per 30 metų. Advokatė Sandra Spurgeon iš Spurgeon Law Group Leksingtone (Kentukis) pasiūlė, kad viena iš galimybių būtų J. Deppui atsisakyti sąskaitos arba derėtis dėl mažesnės sumos.

Ji sakė CBS: „Šiuo metu jis [J. Deppas] sėdi vairuotojo vietoje. Asmeniui, kuris negali sumokėti teismo sprendimo ir negali paskelbti obligacijos, iškyla reali problema, jei laimėjusi šalis ketina įvykdyti sprendimą.

Tačiau, jei jis privers ją sumokėti visą sąskaitą, pagal kitą scenarijų A. Heard gali apskųsti žalos atlyginimą. Nors apeliacinis skundas su naujuoju teisėju gali būti naudingas jai, ji vis tiek turės pateikti visą sumą, kol bus svarstomas apeliacinis skundas, o tai gali priversti garsenybę iškelti bankroto bylą.

Pasak CBS News teisininkės Jessicos Levinson, trečiasis variantas yra tai, kad jos būsimas uždarbis gali būti išmokėtas, o tai reiškia, kad dalis jos atlyginimo iš būsimų filmų ar televizijos laidų gali būti skirta J. Deppui, kol bus padengta skola.

J. Levinson sakė: „Tai nėra neįprasta situacija, kai kas nors sako: „Aš neturiu – aš negaliu to įvykdyti.“ Todėl tikrai manau, kad dėl to ji gali uždirbti dalį savo atlyginimo.“

Tačiau teismas galėjo lemti, kad ateities darbo perspektyvos A. Heard yra niūrios, Holivudo ekspertams pareiškus, kad, atsižvelgiant į kovą dėl šmeižto, Holivudas greičiausiai nesvarstys aktorės dėl naujų vaidmenų.

Kai kas užsiminė, kad ji netgi gali pasisukti prie smurto šeimoje aukų gynimo karjeros – nors sunku suprasti, kaip tai galėtų padėti finansuoti jos teisines problemas.

A. Heard anksčiau sakė, kad turėjo „kovoti“, kad išlaikytų Meros vaidmenį 2018 m. superherojų filmo „Akvamenas“ tęsinyje ir kad per pastaruosius dvejus metus ji buvo paskirta tik viename kitame filme. Meros vaidmuo jai atnešė apie 3 mln. dolerių.

Britų viešųjų ryšių ekspertas Markas Borkowskis sakė: „A. Heard Holivude kelio atgal nėra. Jei sėdite ir kuriate filmą arba galvojate apie jo vaidinimą, ar ketinate ją pasamdyti?“

„Pažiūrėkite į didžiulį pasipiktinimą dėl „Aquaman 2“ [kur praėjusią naktį peticija, kad jai nebūtų leista vaidinti filme, sulaukė keturių milijonų parašų]. Bandymas užteršia bet kokią rinkodarą ar viešąjį ryšį, kad būtų galima pradėti filmą.“

Buvęs pramogų srities teisininkas Matthew Belloni, rašantis apie Holivudo verslą naujienlaiškyje „Puck“, sakė: „Abu jie vėl dirbs, bet manau, kad praeis šiek tiek laiko.“

„Asmeninis bagažas, kuris buvo atskleistas šiame teismo procese, buvo per daug sudėtingas, kad studija norėtų su juo susitvarkyti.“

2022 06 03 14:13
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt