antradienis, rugsėjo 22 d.
Privaloma izoliacija įvedama atvykus iš dar 3 valstybių
BNS

Atvykstantiesiems iš Norvegijos, Vengrijos ir Kanados įvedama privaloma dviejų savaičių izoliacija.

Minimose šalyse sergamumo koronavirusu rodiklis per pastarąsias dvi savaites viršijo 16 atvejų 100 tūkst. gyventojų, bet neviršijo 25.

Penktadienį į paveiktų šalių sąrašą buvo įtraukta ir Estija, tačiau vėliau sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pranešė, kad tai – techninė klaida, o Baltijos šalių „kelionių burbulas“ išlieka dar mažiausiai savaitei.

Užsieniečiams, atvykstantiems iš šalių, kur sergamumas viršija 25 atvejus 100 tūkst. gyventojų, privaloma ne tik izoliuotis, tačiau taip pat būtina turėti neigiamą testą dėl koronaviruso.

Atvykus iš šalių, kur sergamumo rodiklis yra didesnis nei 16, tačiau neviršija 25, privaloma tik izoliacija.

Į Lietuvą įleidžiami užsieniečiai, atvykstantys iš Europos Sąjungos bei kelių kitų Europos šalių. Užsieniečiai iš trečiųjų šalių į Lietuvą nėra įleidžiami, išskyrus Vyriausybės nustatytas išimtis.

Lietuviams, grįžtantiems iš paveiktų šalių, būtina saviizoliacija, o grįžtantiems iš itin paveiktų šalių – ir testas dėl koronaviruso.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 09 07 10:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt