penktadienis, balandžio 16 d.
R. Karbauskis įžvelgia konservatorių sąmokslą inauguruoti G. Landsbergį prezidentu
Alfa.lt

Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis socialiniame tinkle facebook išplatino pranešimą, kuriame taigia, kad konservatoriai siekia mažinti prezidento Gitano Nausėdos galias taip ruošdami vietą Prezidentūroje dabartiniam užsienio reikalų ministrui Gabrieliui Landsbergiui.

„Konservatoriai pasinėrė į galios žaidimus su Prezidentu. Visa tai vyksta tuo metu, kai valstybė jau ketvirtą mėnesį dūsta uždaryta, o jie patys nesugeba apsispręsti dėl vakcinacijos strategijos ir planų, kartu palaidodami pasitikėjimą vakcinomis po nuolat besikeičiančia, jokios kritikos neatlaikančia komunikacija. Tačiau net ir tokiu metu konservatoriams yra svarbiau jie patys ir jų įsitvirtinimas valdžioje, bet kokiomis priemonėmis valantis kelią „savam“ kandidatui į Prezidento rinkimus 2024 metais“, – socialiniame tinkle rašė R. Karbauskis.

„Konservatorių rankomis naikinama valstybės laisvė“

„Valstiečių“ lyderis tikina, kad viena iš konservatorių kovos su prezidentų priemonė yra priemonių – neleisti G. Nausėdai dalyvauti Europos Vadovų Taryboje.

„Svarbu paminėti, jog daugelį metų konservatoriams „tiko“ D. Grybauskaitės dalyvavimas Europos Vadovų Taryboje ir staiga dabar pabrėžtinai ėmė „netikti“ Prezidento G. Nausėdos vizitai į Europos Vadovų Tarybos posėdžius. Politinis Prezidento nustūmimas nuo jo pareigų vyksta labai ciniškai. (...) Neabejotina, kad tokios manipuliacijos Seimo komitetuose – tai įžanga pripratinant visuomenę, kad Seimas sprendžia dėl to ar Prezidentas vykdo jam Konstitucijos paskirtas pareigas. Ir jau kaip ir aišku, kad kitą kartą valdančiųjų vadovaujami Seimo komitetai apsispręs, kad Prezidentas lieka namuose, o vyksta I. Šimonytė“, – piktinasi Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungos lyderis.

R. Karbauskis tikina, kad valdantieji akivaizdžiai rūpinasi ne visuomenės gerove, o savo galių stiprinimu.

„Tačiau to negana savo galių stiprinimu, o ne pagalba žmonėms pandemijos metu, užsiėmusiems konservatoriams. Jie jau nesislėpdami kalba, kad reikia keisti ir Prezidento rinkimų tvarką. Esą, pirmą kartą po 30 metų, apsižiūrėta, kad Prezidento rinkimų tvarka neva neatitinka jo įgaliojimų. Todėl, pasak konservatorių, Prezidentas turėtų būti renkamas ne visuotiniame balsavime visų Lietuvos žmonių, o Seime. (...)

Konservatorių rankomis naikinama valstybės laisvė, už kurią kovojo visi Lietuvos žmonės. Jų rankos taip pat glosto liberalų galvas, kurie su savo nesąmonėmis nukreipia dėmesį nuo dar rimtesnių dalykų, kuriuos tyliai tvarkosi konservatoriai“, – facebuko pranešime teigė „valstiečių“ lyderis.  

2021 04 06 18:08
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt