penktadienis, spalio 30 d.
R. Karbauskis prezidento patarėjos įrašą laiko įžeidimu, prašo įvertinti jos elgesį
BNS

Valdančiųjų Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis prezidento patarėjos Jūratės Šovienės įrašą feisbuke vertina kaip įžeidimą ir prašo Gitano Nausėdos įvertinti jos elgesį.

R. Karbauskio pasipiktinimo sulaukė prezidento vyriausiosios patarėjos teisės klausimais privačiai draugams pasidalyta istorija apie, kaip teigiama, jos tetos pokalbį su kitu žmogumi, kur ši agituoja Seimo rinkimuose nebalsuoti už valstiečius.

„Aš netikiu, kad prezidentas būtų linkęs iš ko nors tyčiotis. Čia klausimas pačiam prezidentui – kaip jis tai vertina. (...). Aš nieko nesiūlau, tai yra prezidento reikalas. Tik sunkiai įsivaizduoju, kaip ateityje ta patarėja dirbtų, jei jai reikės dirbti su Valstiečių žaliųjų sąjungos atstovais, kai paprasčiausiai bukiausiu būdu įžeidė ir premjerą, nes minimas knygos pavadinimas, kuri skirta pasijuokti, pasityčioti iš premjero. Tikiuosi, kad prezidentas įvertins tą patarėjos elgesį žmogiškai, kad tai – tiesiog patyčios“, – penktadienį BNS sakė valstiečių lyderis.

Jis teigė, jog pats, kaip Kultūros komiteto pirmininkas, nebendrautų su J. Šoviene, jei ši šalies vadovui patarinėtų kultūros klausimais.

J. Šovienės ketvirtadienį privačiai pasidalytame įraše savo paskyroje „Facebook“ pasakojama, kad jos „vidurio Lietuvos kaime“ gyvenanti teta kalbasi su kitu žmogumi, kuris sako ketinantis balsuoti už valstiečius ir duoda jam paskaityti knygą „Kabinetas 339“ apie premjerą Saulių Skvernelį. Toliau rašoma:

„Po kiek laiko tas atneša „Kabinetą“ perskaitęs ir sako: – Vis tiek už valstiečius balsuosiu. Jie į tarybinius panašūs.

– Kam tau tie tarybiniai!? 

– Tarybiniais laikais aš gerai gyvenau, namą pasistačiau. 

– Taigi, tu vagei tarybiniais laikais! – neištvėrusi pakelia balsą teta.

– Nu, tai jo...“

Prezidento atstovas spaudai Antanas Bubnelis sako, kad tai – asmeninė patarėjos nuomonė, o ne prezidentūros pozicija.

„Socialiniame tinkle paskelbtas Jūratės įrašas yra jos asmeninė nuomonė. Aš galėčiau pakomentuoti prezidentūros poziciją. Šiuo atveju taip nėra“, – BNS nurodė A. Bubnelis.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 d.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 10 09 18:32
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt