sekmadienis, liepos 3 d.
R. Karbauskis: Ukrainoje vykstant karui reikėjo atsisakyti „Baltic Pride“ eitynių
BNS
BNS
Ramūnas Karbauskis

Vykstant karui Ukrainoje Lietuvoje reikėjo atsisakyti „Baltic Pride“ festivalio ir jį vainikuosiančių eitynių, sako Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas.

Ramūnas Karbauskis tvirtina, kad savaitgalio renginys vyksta neteisingu laiku ir prognozuoja, kad jis padarys daugiau žalos LGBTQ bendruomenės įvaizdžiui negu naudos.

„Gerbiu tuos žmones, kurie šiandien kovoja Ukrainoje, ir manau, kad reikėjo šiais metais tokių renginių atsisakyti, nebandyti kelti savo pasilinksminimo klausimo tokiu momentu. Nereikėjo to daryti“, – penktadienį Žinių radijui pareiškė „valstiečių“ lyderis.

„Jeigu norime, kad tą žmonių grupę gerbtų, visuomenė priimtų normaliai, tai ta grupė žmonių turėtų ir atitinkamai elgtis“, – pridūrė jis.

„Tai, kas vyks šį savaitgalį, vyksta neteisingu laiku. Tai padarys daugiau žalos tiems žmonėms, jų įvaizdžiui, negu naudos. Jeigu jie to nesupranta, man labai gaila“, – tvirtino „valstiečių“ lyderis.

Penktą kartą sostinėje rengiamas „Baltic Pride“ festivalis prasidėjo šį antradienį. Šeštadienį jį vainikuos eitynės „Už lygybę ir taiką“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2022 06 03 11:45
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt